Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

VIDEO: Vyformované telo vďaka účinnému HIT tréningu

Redakcia

Pred letom máme chuť cvičiť ešte o niečo viac, počas teplých dní sa chceme cítiť v šatách či sukni príťažlivo. Zacvičte si s nami rýchly a efektívny HIT tréning, ktorý vám pomôže vytvarovať a spevniť problematické partie!

Program Hot 15 - Diana Klásková, Jana Šimkovičová
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
26. APR 2023

Poznáte HIT? Ide o vysoko intenzívny tréning, pri ktorom nielen účinne spaľujete tuk, ale zároveň aj formujete telo. Tento typ cvičenia je ideálny pre všetky ženy, ktoré šetria čas a chcú vidieť výsledky čo možno najskôr. Je to ideálna forma cvičenia, pri ktorej zaberajú všetky svalové skupiny, takže účinne precvičíte celé telo.

Zacvičte si: 10 cvikov s vlastnou váhou na spálenie tuku

7 dynamických minút pre intenzívne spaľovanie

Fit tréningom na spevnenie, spaľovanie a rysovanie vás prevedie profesionálna trénerka Oľga Bartalská. Aby ste docielili maximálny efekt, každý pohyb vám trénerka podrobne vysvetlí aj názorne predvedie jednotlivé cviky. Dôležité je, aby ste si predtým dali krátku rozcvičku a na záver si dopriali precízny strečing. V našom Supershape Premium členstve nájdete rôzne fyzio cvičenia a tréningy na uvoľnenie svalstva, aby ste intenzívne cvičenie vykompenzovali a dožičili telu aj kvalitnú regeneráciu.

Skúste aj: 3 najlepšie cviky na zadok ako lusk: Zabudnite na drepy!

Zdá sa vám 7-minútový HIT tréning vo videu krátky? Skúste si ho dať vo forme sérií. Ako? Zopakujte si ho viackrát za sebou s krátkou pauzou medzi jednotlivými sériami. To je výzva, čo poviete?

A keď sme už pri výzvach, zapojiť sa môžete aj do Supershape Letnej výzvy, v ktorej vás čaká 28 dní formovania a rysovania do leta s dôrazom na problematické partie, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete od nás k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo. Získajte ho s nami v Letnej výzve!

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080.jpeg


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Vyformované telo vďaka účinnému HIT tréningu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.