Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Dovolenkový tréning: 12-minútová rýchlovka pre intenzívne spaľovanie

Redakcia

Dovolenka môže byť relaxom bez toho, aby ste vynechali svoju tréningovú rutinu. S rýchlym tréningom si udržíte kondičku a dožičíte svojmu telu prísun energie. Užite si aktívny oddych a poďte si s nami dať do tela!

Dovolenkový tréning: 12-minútová rýchlovka pre intenzívne spaľovanie
Zdroj: AdobeStock
25. JUL 2023

Ak chcete aj počas dovolenky ostať aktívni, začnite svoj deň krátkou rozcvičkou. Stačí pár minút dynamických cvikov na prebudenie svalov a zlepšenie krvného obehu. Máte chuť na viac? Máme pre vás niekoľko inšpirácií na dovolenku plnú pohybu.

Prečítajte si aj: Rýchle a účinné spaľovanie tukov? Stavte na krátke tréningy s dôrazom na problematické partie

Aktívny oddych vás dobije energiou

Absolvujte rýchly beh na pláži. Piesok vám poskytne vynikajúci odpor a zvýši náročnosť cvičenia. Bez ohľadu na vašu úroveň kondície môžete prispôsobiť tempo a vzdialenosť behu svojim potrebám. Cvičenie si môžete užiť aj vo vode. Pri plávaní zapájate viacero svalových skupín, takže ním spaľujete slušné množstvo kalórií. Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, zahrajte si plážový volejbal s priateľmi alebo rodinou. Táto aktivita je skvelým spôsobom ako tráviť čas na pláži a zároveň sa hýbať. Volejbal zlepšuje svalovú koordináciu, vytrvalosť a rýchlosť. Ak preferujete skôr miernejšie cvičenia a relax, stavte na jogu alebo pilates. Tieto cvičenia posilňujú svaly, zlepšujú flexibilitu a znižujú stres. Stačí vám iba cvičebná podložka a oddychová atmosféra pláže. Pre rýchle cvičenie na dovolenke nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie, poďte si s nami užiť rýchly a efektívny tréning bez činiek len s vlastnou váhou!

12 minút spaľovania a rysovania

Nemusíte robiť kompromisy, aj na dovolenke si môžete dopriať pohyb a zároveň si užívať čas na relax. Dovolenka nemusí byť prekážkou vo vašom progrese, užite si aktívny oddych, načerpáte vďaka nemu energiu do každodenného života.

Cvičte kdekoľvek a kedykoľvek! V rámci Supershape Premium členstva získate neobmedzený prístup k desiatkam hodín profesionálnych video tréningov, vedeným výzvam a jedálničkom od výživových špecialistov. Účinné tréningy na spaľovanie tuku a spevnenie tela, taktiež všetky programy na domáce cvičenie, máte k dispozícii v online fitku Supershape

Supershape Premium


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dovolenkový tréning: 12-minútová rýchlovka pre intenzívne spaľovanie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.