TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Rýchle a účinné spaľovanie tukov? Stavte na krátke tréningy s dôrazom na problematické partie

Redakcia

V Supershape Letnej výzve sme sa zamerali na cvičenia, ktoré vám zaberú minimum času, no docielite nimi skvelé výsledky! O ich význame i samotnom prevedení sme sa rozprávali s Leou Grančič, ktorej tréningy budú taktiež súčasťou najnovšej Letnej výzvy od Supershape.

 

Rýchle a účinné spaľovanie tukov? Stavte na krátke tréningy s dôrazom na problematické partie
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
11. MÁJ 2023

„Ten trend dnešnej rýchlej doby sa preniesol do každej sféry, cvičenie je, samozrejme, toho súčasťou. Za mňa sú tridsaťminútové tréningy skvelé a efektívne. Avšak, bez ohľadu na to, koľko tréning trvá, sval je potrebné pred cvičením zahriať a po cvičení zas uvoľniť, aby bola celá cvičebná jednotka plnohodnotná,“ vysvetľuje ostrieľaná trénerka, ku ktorej si chodia po radu stovky žien a jej dômyselne zostavené tréningy TOTAL 20 budú aj súčasťou Supershape Letnej výzvy.

Prečítajte si aj: Na zmenu vám stačí polhodina denne: Prečo môžu byť kratšie cvičenia efektívnejšie?

Polhodinku na cvičenie si nájde každá

Najväčší benefit rýchlych tréningov zameraných na formovanie problematických partií vidí uznávaná inštruktorka práve v tom, že vďaka online fitku Supershape majú ženy túžiace po zmene v rukách kvalitný nástroj ako dosiahnuť vytýčené ciele v rámci zdravia a životného štýlu. Pri spomínaných kratších tréningoch totiž výhovorka „nemám na cvičenie čas“, neobstojí. Oplatí sa zaradiť pohyb do svojho života a urobiť zo športu aktivitu, ktorá sa stane našou súčasťou. „Cvičíme nielen preto, aby sme sa cítili pekne a sebavedomo, dôležitý je aj zdravotný aspekt pohybu. Či už stres, rýchla doba alebo sedavý spôsob života – to všetko na nás vplýva a zdravie je jediné, čo máme, preto by sme na ňom mali pracovať každý deň,“ vyzdvihuje Lea obrovský vplyv športu a pohybu na zdravie človeka. Aj niekoľko minút cvičenia denne dokáže s vaším telom a psychikou divy.

Letna vyzva, Janka Simkovic, Lea Grancic, Dida Klaskova

Pohyb by mal byť vašou chvíľkou pre seba

V dnešnej uponáhľanej dobe je času málo, nájsť si chvíľu len pre seba býva vzácnosťou. O to viac, keď počas momentov, ktoré patria len vám, urobíte niečo pre seba. Odmena v podobe endorfínov a zdravého, pevného tela, je príjemným bonusom. Najmä ak v cvičení nájdete pravidelnosť, dokážete dosiahnuť skvelé výsledky. „Je to o tom, čo chcete, a čo tomu cieľu dáte. Ak veľmi chcete, pohybom sa dá dosiahnuť naozaj veľmi veľa,“ hovorí známa trénerka a všetkým ženám radí, aby si našli najmä pohyb, ktorý im bude vyhovovať a udrží ich v dobrej kondícii. Ak po kondičke túžite aj vy, spolu s vyformovaným pevným telom ju môžete získať s našimi efektívnym tréningami do pol hodiny s dôrazom na problematické partie.

Rýchle a účinné tréningy v podaní Ley Grančič nájdete v našej Supershape Letnej výzve! Čaká vás v nej 28 dní formovania a rysovania s dôrazom na problematické partie, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete od nás k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo. Poďte s nami do toho!

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Rýchle a účinné spaľovanie tukov? Stavte na krátke tréningy s dôrazom na problematické partie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.