TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

VIDEO TRÉNING: Účinné cviky na nohy a stehná pre ženy

Tieto cviky na nohy a stehná sa vám budú páčiť. Môžete ich cvičiť hocikde a nepotrebujete k tomu ani žiadne pomôcky.

VIDEO TRÉNING: Účinné cviky na nohy a stehná pre ženy
Zdroj: AdobeStock
27. SEP 2022

Veľmi častou motiváciou k cvičeniu je vyzerať lepšie. Je to v poriadku, pretože to ženie človeka dopredu a núti ho cvičiť aj vtedy, ak sa mu veľmi nechce. Netreba však zabúdať ani na druhý dôležitý aspekt cvičenia - byť zdravý a mať funkčné telo, ktoré sa vie elegantne pohybovať v každej situácii. Práve pri nohách je táto téma dôležitá.

Nohy totiž nesú celú váhu tela. Podľa toho, ako sa „hýbu" viete povedať, či človek cvičí alebo nie, prípadne či je zdravý alebo má problémy. Nehovoriac o vyššom veku, v ktorom práve stav nôh neraz podmieňuje to, či človek „vládze".

Nohy preto treba cvičiť pravidelne. Začať môžete jedným z týchto troch tréningov zo Supershape PREMIUM. Prípadne si dajte všetky za sebou, ale nezabudnite sa na začiatok rozcvičiť a na záver si dať uvoľnujúci strečing. A po tréningu taktiež doplňte spálenú energiu kvalitnými výživovými produktami.

Ak chcete získať z tréningu maximum, jeho súčasťou je aj kvalitná dovýživa tela. Dôležité je pritom vybrať si produkty s kvalitným zložením, vytvorené skúsenými odborníkmi. Takéto nájdete aj u slovenskej značky kvalitných produktov zdravej výživy značky VJEM.

Produkty Vjem

Prečítajte si tiež:

Čo (ne)jesť pred cvičením

Čo jesť po tréningu


Autor článku

vjm

Vjem.sk - Výživové produkty

Za značkou VJEM stoja dlhoroční odborníci s bohatými skúsenosťami, ktorí vytvorili líniu s komplexným špeciálnym zložením. Jeho obsah tvoria zdravé zložky zamerané na správne fungovanie organizmu a maximalizovanie jeho výkonu a potenciálu. Nechýba proteín, prírodné zložky bez cukru, pridanej chémie a iných zbytočných aditív. Zdravé, čisté doplnky bez kompromisov v zložení pre vaše nové, lepšie JA.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Účinné cviky na nohy a stehná pre ženy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.