Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

VIDEO: HIIT cvik s vlastnou váhou pre maximálny efekt

Redakcia

Rýchly a efektívny – presne taký je cvik z programu Supershape Woman Tabata, ku ktorému nepotrebujete žiadne pomôcky, stačí vám len chuť cvičiť a niekoľko minút z vášho času. Poďte si ho skúsiť!

VIDEO: HIIT cvik s vlastnou váhou pre maximálny efekt
Zdroj: AdobeStock
3. MÁJ 2023

HIIT cviky na doma s vlastnou váhou sú mimoriadne účinné, dokážete si nimi za krátky čas vyformovať a spevniť telo. Zacvičte si pokojne aj teraz. Nebudete potrebovať žiadne športové náčinie, len priestor na cvičenie a chuť si zamakať. Tak čo, ideme na to?

Prečítajte si aj: Na zmenu vám stačí polhodina denne: Prečo môžu byť kratšie cvičenia efektívnejšie?

Pred cvičením sa poriadne rozhýbte. Cvik, ktorý vo videu predcvičuje trénerka a nutričná expertka Veronika Hanáková, nie je zložitý, len je po chvíli náročný na prevedenie, nakoľko zasahuje hneď niekoľko svalových skupín. Spevnenie zaručené!

Skúste si zacvičiť: 15-minútový HIIT na precvičenie celého tela

Tento cvik si môžete skúsiť formou tabaty, a teda limitovať ho časom 4 minúty, alebo ako HIIT (High Intensity Interval Training) a teda si dopriať viacero sérií, podľa vlastného uváženia a sily.

Vyhovujú vám rýchle, účinné tréningy na formovanie tela? Zapojte sa do Supershape Letnej výzvy. Čaká vás v nej 28 dní formovania a rysovania s dôrazom na problematické partie, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete od nás k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo.

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080.jpeg


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: HIIT cvik s vlastnou váhou pre maximálny efekt

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.