Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

5 TOP tréningov na zaručené pálenie tuku

Redakcia

Ako efektívne spáliť tuk? Existuje niekoľko základných princípov (a tréningov), ktoré vám na ceste za vyformovanejším telom pomôžu. O ktoré ide?

5 TOP tréningov na zaručené pálenie tuku
Zdroj: AdobeStock
2. APR 2024

Hovorí sa, že pri pálení tuku by ste mali staviť najmä na kardio, no oplatí sa vám robiť aj silový tréning s váhami. Dôvod? Budovanie svalovej hmoty zlepší váš metabolizmus a pomôže vám spaľovať aj v čase, keď nerobíte vôbec nič. Samozrejme, je vhodné kombinovať ho aj s intenzívnym kardiom. Aktivity ako beh, cyklistika či plávanie celý proces ešte zefektívnia. Nemala by vám chýbať ani vyvážená strava.

Prečítajte si aj: Rýchle a účinné spaľovanie tukov? Stavte na krátke tréningy s dôrazom na problematické partie

Sústreďte sa na dostatočný príjem bielkovín, zdravých tukov a komplexných sacharidov, nezabúdajte ani na pitný režim a zaraďte doň zelený čaj a rôzne bylinkové varianty. Na to, aby ste boli úspešnými, musíte aj dostatočne regenerovať a vyhýbať sa stresu. Je dôležité byť trpezlivými a vytrvalými – konzistentnosť a disciplína sú kľúčmi k dlhodobému úspechu. Poďte si s nami zacvičiť 5 účinných tréningov pre ešte lepšie spaľovanie tuku!

Spaľujúca rýchlovka

Výber intenzívnych cvikov

Ideálny tréning na spálenie tuku

Intenzívny tréning so zaručenými výsledkami

10-minútová iintenzívka bez činiek

Spaľovať efektívne tuk a vyformovať si celé telo dokážete vďaka našim cvičeniam. Ak ešte nemáte naše Premium členstvo, prichádzate o mnohé výhody, ktoré vás môžu posunúť bližšie k vašim cieľom. Všetci naši členovia majú prístup k stovkám účinných video tréningov, chutným jedálničkom z pera odborníkov na výživu i všetkým výzvam od Supershape. Zaregistrujte sa ešte dnes a začnite pracovať na svojej životnej zmene!

Supershape Premium


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 5 TOP tréningov na zaručené pálenie tuku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.