Vyformuj sa za 28 dní v Supershape LETNEJ VÝZVE!

3 účinné tréningy na brucho: S týmito zaručene uvidíte výsledky

Redakcia

Leto sa blíži a s ním aj dopyt po efektívnych cvikoch na brucho. Niet divu, v teplých dňoch je z našej postavy vidieť viac, preto sa snažíme vylepšiť, čo sa dá. Pripravili sme pre vás tri účinné tréningy na stred tela – cvičte ich pravidelne a postupne uvidíte váš progres.

ploché vyrysované bruško
Zdroj: AdobeStock
10. MÁJ 2023

Táto partia tela je veľmi diskutovaná a patrí medzi tie problémovejšie, na ktorých sa prejavia tukové vankúšiky najskôr. Kým bruško je akýmsi ukazovateľom nášho životného štýlu, je potrebné sa naň zamerať aj z iných ako estetických dôvodov. Brucho je centrom nášho tela, podmieňuje pohyblivosť a je akýmsi oporným bodom celého organizmu.

Prečítajte si aj: Ako často cvičiť brucho, tak aby ste videli výsledky?

Mať tehličky je síce príjemné, no náš stred tela by sme mali cvičiť aj preto, že v bruchu sa nachádza tráviaca sústava. Správne dýchanie, ktoré s tréningom bruška neodmysliteľne súvisí, nepriamo pomáha aj nášmu tráveniu a obranyschopnosti celého organizmu. Opäť ďalší z aspektov, prečo si precvičiť stred tela.

Zvládnete všetky tri?

Doprajte si poriadnu rozcvičku, zahrejte svaly a poďte si s nami zacvičiť tieto tri účinné tréningy na brušné svaly. Skúste sa „hecnúť“ a zacvičiť si ich za sebou ako jeden tréning. Môžete si ich však rozložiť a dopriať si postupne každý z tréningov. Deň za dňom skúste cvičenie vždy navyšovať o jeden video tréning. Každým cvičením vás prevedú profesionálne slovenské trénerky, ktoré vám každý pohyb dôsledne vysvetlia, aby ste ho urobili správne a efektívne.

Naučte sa správne cvičiť core - stred tela

Tieto powerjogové cviky dokonale precvičia brušné svaly

Špeciál pre štíhly a vyformovaný pás

Chcete si vyformovať brucho i celú postavu? Šikovným návodom pre vás bude Supershape Letná výzva. Čaká vás 28 dní, počas ktorých vás budeme sprevádzať krok za krokom pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo. Zmeňte svoj život k lepšiemu!

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 3 účinné tréningy na brucho: S týmito zaručene uvidíte výsledky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.