VIDEO: Nenávidíte brušáky? Tréner vám ukáže cvik, ktorý ich nahradí!

redakcia

Ako mať vyrysované brucho bez toho, aby ste museli cvičiť sklápačky či brušáky, prezradí Rado Cabúk.

VIDEO: Nenávidíte brušáky? Tréner vám ukáže cvik, ktorý ich nahradí!
6. FEB 2019

Pokiaľ milujete pravidelné cvičenie a zdravý životný štýl, potom je určite jedným z vašich cieľov dokonale vytvarované brucho. Pri plnení tejto túžby si zrejme uvedomujete aj to, že brucho patrí medzi telesné partie, ktoré sa formujú najzložitejšie. Avšak pokiaľ človek chce a má k dispozícii aj správne cviky, všetko ide lepšie.

Jeden z účinných cvikov, ktoré zaraďujeme do kategórie komplexných, vám vo videu predvedie skúsený tréner a výživový poradca Rado Cabúk. Tento cvik odporúča všetkým, ktorí neholdujú klasickým cvikom na brucho, ako sú sklápačky či brušáky, alebo tieto cviky nemôžu zo zdravotných dôvodov vykonávať. Uvedený cvik sa vám bude páčiť nielen preto, že výborne formuje stred tela, ale do pohybu zapojí aj ostatné partie. Napokon, presvedčte sa sami.

Kto je Radoslav Cabúk?

Rado Cabúk pôsobí v Realfit v Prešove. Je expertom na zdravé a dlhodobo udržateľné chudnutie. Pomáha ľuďom splniť si sen o štíhlom, pevnom, príťažlivom a zdravom tele. Trénerom je 8 rokov a za toto obdobie pomohol viac ako 570 klientom. Viac o ňom sa môžete dozvedieť v rozhovore TU.

Rado Cabúk je v súkromí aj vynikajúci kuchár. Vymýšľa mnoho receptov a niektoré jeho zdravé a fit jedlá môžete nájsť aj v knihe receptov NABITÁ KUCHÁRKA. Kniha obsahuje 70 receptov, ktoré vám pomôžu v tom, aké zdravé a fit jedlo si pripraviť na raňajky, obed, či večeru. Nájdete v nej tipy aj na dezerty či nápoje. Každý recept disponuje svojou výživovou hodnotou a má označenia, podľa ktorých jednoducho zistíte, či si dané jedlo môžete dopriať pred alebo po tréningu. Označené sú aj recepty podľa toho, či hľadáte bezlepkovú, či bezlaktózovú variantu jedla.

nabitá kuchárka


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Nenávidíte brušáky? Tréner vám ukáže cvik, ktorý ich nahradí!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2444
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.