TU nájdeš vyše 100 tréningov už za 6,50 € mesačne

Vieme, kam sa chodia ľudia namotivovať na cvičenie

Existuje viacero spôsobov, ako sa namotivovať k pravidelnému cvičeniu. My však poznáme jeden, ktorý zaberá zaručene.

Super Body Weekend_Fit pobyt_Salamandra
Zdroj: Jano Karaffa pre Supershape
26. AUG 2020

Už odjakživa na ľudí fungovalo komunitné správanie. Čo jednotlivec zmôže proti davu? Najmä, keď ide o prospešnú vec akou je cvičenie? 

fit pobyt

Ostaneš stáť, keď ostatní makajú?

Ani by ti to nedalo, flákať sa, keď sa tí druhí potia. Vieš prečo? Pri cvičení sa vyplavujú endorfíny, naozaj veľa hormónov šťatia, ktoré robia s človekom divy. Určite si to už na sebe pocítila. Úsmev od ucha k uchu, nadnesený pocit nad všetkým, čo sa okolo deje. Nikto ťa v tej chvíli nevytočí. Cítiš sa ako superhrdinka, ktorá práve zdolala Mount Everest. A teraz si rýchlo predstav 40 ľudí pokope, kde každý z nich zdieľa a vyžaruje takéto nadšenie a šťastie. To ťa nenechá chladnou a nehybnou. Je to až príliš nákazlivé. Atmosféra skupinky ťa zhltne a nakoniec budeš za to vďačná. Je totižto príliš jednoduché ostať stáť v kúte a nič nerobiť. Ťažšie je sa pridať, ale ten pocit po, ten za to stojí. Ten ťa vždy dostane. Ako to viem? 

Zažívam a vidím to na FIT POBYTOCH, ktoré organizujeme. Vždy sa nazbiera skupinka ľudí, ktorá chce víkend stráviť inak. Aktívne a v spoločnosti ľudí, ktorí majú radi pohyb a chcú na sebe makať. Úroveň cvičiacich ľudí v skupinke je rôzna. Sú aj začiatočníci, aj pokročilí, aj poriadni makači. Takéto zloženie je úplne úžasné, pretože si ľudia navzájom pomáhajú a motivujú sa. Už dávno neplatí, že ja začínam, čo keď sa mi budú smiať. Fakt si myslíš, že aktívni ľudia, ktorí už pohyb berú ako poslanie sa budú vysmievať? Ver mi, že táto skupina ľudí chápe pohyb ako súčasť životného štýlu, je presvedčená o nutnosti sa hýbať a povzbudzuje, ako aj inšpiruje okolie. 

fit pobyt

Poď sa s nami hýbať

Ak chceš začať cvičiť a nevieš ako, respektíve, čo cvičiť, poď s nami na FIT POBYT. Cvičíme silovo-kondičné a HIT tréningy, ktoré nájdeš aj vo video programoch SUPER BODY. Týmito tréningami spaľuješ a spevňuješ svoje telo. Skvelým doplnkom k týmto tréningom je cvičenie POWER JOGY, pri ktorých ťa povediem ja, ako certifikovaná lektorka. Je to cvičenie, pri ktorom sa naučíš zapájať hlboké svaly tela, ktorými budeš opäť spevňovať, zároveň je však v joge veľký priestor na dokonalé natiahnutie svalov, ktoré sa nám rýchlo skracujú. 

Okrem cvičení máme vždy tematicky zamerané workshopy, v ktorých sa určitej téme povenujeme viac. V krásnom prostredí Salamandra resort pri Banskej Štiavnici máme skvelý priestor na turistiku alebo kúpanie v jazere. Večer prebiehajú diskusie na užitočné témy. Aj keby si sa chystala sama, určite sama nebudeš, pretože my sa svojim hosťom vždy venujeme.

fit pobyt

Kompletná starostlivosť

O naše telo sa nestaráme len pohybom a jedlom. Ako ženy, ktoré chcú pekne vyzerať a ešte lepšie sa cítiť, doprajeme si aj kvalitnú starostlivosť o pokožku. Preto sme radi, že partnerom našich FIT POBYTOV je práve značka prírodnej kometiky Weleda. V rámci svojho sto ročného pôsobenia na trhu priniesla mnoho skvelo namiešaných produktov, ktoré pleť a pokožku hydratujú, vyživujú a ošetrujú. Jednotlivé produkty si na fit pobytoch môžete vyskúšať. Samotný hotel Salamandra resort ich používa v rámci svojho wellness centra. Odporúčame vám aj veľmi príjemné zdravotné, či relaxačné masáže. Weleda je natoľko štedrá, že si pre naše účastníčky pripravila uvítací balíček, v ktorom nájdete produkty, ktoré môžete rovno otestovať. Telo potrebuje po dobrom tréningu kvalitnú starostlivosť a my vám to spolu s Weledou doprajeme. 

weleda

Pozri si termín najbližšieho FIT POBYTU

fit pobyt


Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Vieme, kam sa chodia ľudia namotivovať na cvičenie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2532
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.