Vyformuj sa do plaviek za 28 dní v BIKINI VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Účinné cviky na posilnenie celého tela s činkami

redakcia

Svalový tréning mnoho žien aj mužov podceňuje. A pritom by mal byť súčasťou každého zdravého životného štýlu. Pretože sú to práve svaly, ktoré dodávajú nášmu telu formu a pomáhajú mu v pohybe.

VIDEO TRÉNING: Účinné cviky na posilnenie celého tela s činkami
Zdroj: Supershape
5. APR 2022

Svalového tréningu sa veľa žien bojí s dovetkom, že nechcú vyzerať ako kulturistky, prípadne že im stačí schudnúť. Ibaže takýto postoj pramení z nepochopenia toho, ako telo funguje.

Ak telo nemá zdravé svaly a šľahy, nemôže sa zdravo hýbať. Na druhej strane, ak hovoríme o forme, krásne vyšportované telo je práve dôsledkom pekných vypracovaných svalov. A nehovoríme o kulturistoch - tí sa rastu svojich svalov venujú špecifickým tréningom s obrovskou disciplínou.

Okrem toho je tu ešte téma chudnutia. Ak chcete chudnúť, výsledky je dobre podporiť práve silovým tréningom popri kardio-kondičných cvičeniach. Lepší svalový tonus nielen vyzerá estetickejšie, ale zlepšuje držanie tela, ako aj podporuje redukciu telesného tuku.

Nech sa na to pozrieme z akékoľvek uhla pohľadu, ak chcete mať zdravé telo, dva- či trikrát do týždňa potrebujete cvičiť aj svaly. Ukážku takého tréningu vám predvedie profesionálna trénerka Veronika Hanáková. Budete pri ňom potrebovať kettlebell alebo jednoručnú činku a odporovú gumu.

Chcete cvičiť účinné silové tréningy aj naďalej z pohodlia domova? Nájdete ich v POWER WOMAN programe od Supershape. Prístup k nemu získate v rámci výhodného Supershape PREMIUM členstva, spolu s desiatkami ďalších online tréningov s profesionálnymi slovenskými trénerkami. Okrem toho získate v Supershape PREMIUM naviac prístup k jedálničkom od výživových špecialistov, ako aj obľúbeným vedeným výzvam.

Banner_Power Woman_1640x820


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Účinné cviky na posilnenie celého tela s činkami

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2553
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.