Vyformuj sa do plaviek za 28 dní v BIKINI VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Top 3 pomalšie tréningy pre upokojenie

redakcia

Sú dni, keď toho má jednoducho každý dosť. Aj v takýchto chvíľach je však vhodné dať si tréning - možno nie taký ten energický, nadupaný, ale pomalší, na upokojenie. Výhodou je, že sa telo bude stále hýbať aj v takéto dni.

VIDEO TRÉNING: Top 3 pomalšie tréningy pre upokojenie
Zdroj: AdobeStock
8. MAR 2022

Fyzický tréning neznamená, že musí z nás liať pot, a na druhý deň musí prísť svalovica. Veď súčasťou pohybu je napríklad aj mobilita kĺbov, alebo strečing svalov.

Takéto cvičenia na pohyblivosť sú mimoriadne dôležité pre naše zdravie, veď hlavným zmyslom pohybu sú funkčné kĺby a svaly. Vyrysované telo či dobrá kondícia sú len nadstavba zdravého pohybu, hoci práve to sú najviac viditeľné znaky tréningy a práve vizuálna stránka motivuje cvičiť pravidelne.

Poďme však k tréningom na upokojenie. Vybrali sme tri. Môžete si ich zacvičiť spolu, alebo si ich dajte samostatne. Poteší sa vaša chrbtica aj kĺby.

Pridajte sa medzi naše PREMIUM členky a cvičte kedykoľvek a kdekoľvek s najlepšími slovenskými trénerkami. Ako Supershape PREMIUM členka získate okrem neobmedzeného prístupu ku všetkým video programom na domáce cvičenie taktiež prístup k obľúbeným vedeným výzvam a jedálničkom od výživovej špecialistky.

Supershape Premium_16-9


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Top 3 pomalšie tréningy pre upokojenie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2553
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.