Var rýchlo a chutne s knihou ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2.

VIDEO TRÉNING: Obľúbené cviky na brucho pre ženy

redakcia

Hoci leto je za nami a opäť sa nosí oblečenie, ktoré zakryje problematické partie, nemal by to byť argument pre to, aby sme prestali cvičiť. A najmä brucho, ktoré je základom pre pohyb celého tela.

VIDEO TRÉNING: Obľúbené cviky na brucho pre ženy
Zdroj: AdobeStock
11. OKT 2022

"Oblasť brucha a pása koordinuje všetky časti tela a pôsobí ako centrum alebo generátor," povedal o tréningu brucha bojovník Bruce Lee. Bol známy tým, že tréning brucha zaraďoval takmer do každého svojho tréningu.

Aj tento príbeh ukazuje, aké dôležité je venovať sa pravidelnému precvičovaniu brucha. Nejde ani tak o tehličky, ako skôr o funkčnosť. Ak sa viete svižne zohnúť, postaviť, hýbať, dodáva to energie celému telu. A keď má energiu telo, máte ju aj vy počas celého dňa.

Preto sme pre vás pripravili tri obľúbené tréningy na brucho, ktoré si môžete zacvičiť hocikde. Profesionálne trénerky a tréneri vám v nich jednotlivé cviky vysvetlia tak, aby ste si mohli zacvičiť s nimi. Nepotrebujete žiadne pomôcky, len sa na úvod nezabudnite rozcvičiť.

Chcete efektívne vyformovať problematické partie? Nastavte si výživu a tréningy podľa svojho cyklu v Supershape FEMINI VÝZVES odborníčkami na pohyb a stravu, v mesačnom pláne ušitom na mieru ženskému telu. Čaká vás 28 dní plných účinných online tréningov, jedálničkov od výživovej špecialistky a ďalších hodnotných informácií.

Banner_Femini Vyzva_1080x1080


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Obľúbené cviky na brucho pre ženy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.