Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Joga cviky pre mobilitu kĺbov

redakcia

Možno sa spýtate - prečo vôbec trénovať kĺby? Namiesto odpovede sa pozrite na starších ľudí, aké problémy majú pri pohybe práve kvôli slabnúcej funkcii kĺbov. Nasledujúce joga cviky pre mobilitu kĺbov sú preto investíciu do zdravia.

VIDEO TRÉNING: Joga cviky pre mobilitu kĺbov
Zdroj: Simona Hulmanová, Supershape
21. SEP 2021

Možno ste už počuli vetu, že načo cvičiť, stačí pracovať veľa na záhradke. Určite je takýto pohyb prospešný pre telo aj myseľ, ale nenahradí sústredený tréning tela. Najlepším príklad sú kĺby a ich mobilita.

Zoberte si, koľko ľudí celý život trávi pohybom a napriek tomu majú v neskoršom veku problém s kĺbmi. Preto je také dôležité celý život trénovať nielen kondíciu a silu, ale aj flexibilitu. Kĺbom sa treba venovať rovnako (ak nie viac), ako iným častiam tela.

Nasledujúce joga cviky pre mobilitu kĺbov si nevyžadujú veľa času ani priestoru a pritom sú investíciou do vášho zdravia. Nielen toho dnešného, ale aj toho budúceho. Správne prevedenie cvikov vám v nasledujúcom videu vysvetlí certifikovaná inštruktorka power jogy Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU 2 začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA 2. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU 2 ešte dnes!

Power Joga 2

Video program na domáce cvičenia Supershape POWER JOGA 2 vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Joga cviky pre mobilitu kĺbov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2558
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.