Var rýchlo a chutne s knihou ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2.

VIDEO TRÉNING: Cviky na brucho s gumou a činkami aj pre začiatočníčky

redakcia

Ak chcete mať peknú, vyformovanú postavu, s kondičnými tréningami si nevystačíte. Potrebujete zapojiť aj silové cvičenia, ktoré telo spevnia. Začať môžete napríklad s cvikmi na brucho, s gumou a činkami, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníčky.

VIDEO TRÉNING: Cviky na brucho s gumou a činkami aj pre začiatočníčky
Zdroj: AdobeStock
17. MÁJ 2022

Silový tréning je dôležitá časť trénovania tela. Ak má byť postava pevná, "držať pokope" pri každej činnosti, svaly a šľachy musia dostávať pravidelne zabrať.

Trénovať svalové partie môžete aj bez náradia, ale pre mnohé ženy je práve práca s pomôckami viac motivujúca, pretože je to väčšia zábava. Naťahovacia guma alebo expander, v spojení s činkami tvoria jednoduchú zostavu pomôcok, ktoré si kúpite za pár eur v každom športovom obchode, a ich efekt uvidíte čoskoro.

Správne prevedenie cvikov na brucho, s gumou a činkami, aj pre začiatočníčky vám v nasledujúcom videu predvedie trénerka Veronika Hanákova.

Chcete viac účinných tréningov na formovanie brucha a stredu tela? Zapojte sa do Supershape BIKINI VÝZVY. Čaká vás v nej 28 dní formovania a rysovania do plaviek s dôrazom na brucho, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych trénerok. Dostanete od nás k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo.

Banner_Bikini vyzva 2022_1200x900


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Cviky na brucho s gumou a činkami aj pre začiatočníčky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.