Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

VIDEO TRÉNING: Čo robiť pri bolesti krížov a drieku

redakcia

Ach, tie nešťastné kríže! Človek môže aj športovať a napriek tomu zvyknú bolievať. Čo s tým môžeme robiť, ako si môžeme sami pomôcť? Skúste nasledujúce cvičenia na kríže, ktoré vám bolestivý problém pomôžu vyriešiť.

VIDEO TRÉNING: Čo robiť pri bolesti krížov a drieku
Zdroj: Simona Hulmanová
23. MAR 2021

Bolesť krížov je typickým znakom dnešnej doby. Na jednej strane zažívame veľký pokrok v mnohých oblastiach. Na druhej zaň platíme, možno až privysokú daň, v podobe trápenia nášho tela - dlhé sedenie za počítačom preň nie je prirodzené. Dáva nám preto najavo, že niečo nie je poriadku.

Kríže sú pritom veľmi špecifická oblasť tela, pretože ich ovplyvňujú svaly chrbta, brucha a aj dolných končatín. Ak sú oslabené, trpí celá chrbtica a vzniká napätie, ktoré sa prejavuje bolesťami.

Lucia Knapcová je inštruktorka pilatesu a vie, čo sa s tým dá robiť. V nasledujúcom videu vám podrobnejšie vysvetlí, ktoré cviky robiť, aby sa kríže dostali znovu do pohody. Nezabúdajte, že okrem toho potrebujete cez deň, čo najviac chodiť a čo najmenej sedieť.

Obmedzuje vás v živote fyzická bolesť? Chceli by ste mať TELO BEZ BOLESTI? Potom vám odporúčame komplexný video program na domáce cvičenie TELO BEZ BOLESTI. Nájdete v ňom 13 komplexných tréningov, zameraných na najčastejšie bolesti celého tela s profesionálnou slovenskou trénerkou.

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Tento video seriál na tému BOLESTI CELÉHO TELA vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Čo robiť pri bolesti krížov a drieku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.