Cvič neobmedzene kedykoľvek a kdekoľvek so Supershape PREMIUM už od 6,50 €

VIDEO TRÉNING: Čo cvičiť na začiatku tehotenstva?

redakcia

Tehotenstvo je pre každú ženu nová skúsenosť, ktorá so sebou prináša pochopiteľné zmeny tela. To však neznamená, že by sa telo nemalo hýbať, práve naopak, aj počas tehotenstva možno cvičiť.

VIDEO TRÉNING: Čo cvičiť na začiatku tehotenstva?
Zdroj: Supershape
8. FEB 2022

Tým sa však núka otázka - čo cvičiť na začiatku tehotenstva? Pokiaľ ste zdravá a nemáte problémy, možností je veľa. V nasledujúcom video tréningu vás profesionálna fyzioterapeutka Naďa Ulehlová, ktorá sa venuje aj cvičeniu v tehotenstve, prevedie cvikmi, ktoré sú možné už v začiatkoch tehotenstva.

V každom prípade je vhodné sa o pohybových aktivitách v tehotenstve poradiť s lekárom, pretože každé telo je individuálne a odborník je tu na to, aby vám dal definitívnu zelenú pre pohyb.

Pohyb v tehotenstve pritom nie je vyčlenený len pre ženy, ktoré sú zvyknuté športovať. Hýbať sa môžete, či už máte alebo nemáte skúsenosti s cvičením. Naďa Ulehlová vám vo videu ukáže cviky, s ktorými môžete začať.

Neprestávajte cvičiť ani počas tehotenstva s video programom na domáce cvičenie FIT MAMA od Supershape. Posilníte v ňom svaly, ktoré budete počas tehotenstva, pri pôrode a aj po ňom najviac potrebovať. Nájdete v ňom 9 online tréningov do 30 minút s profesionálnou trénerkou a fyzioterapeutkou, ktorými posilníte celé telo, tak aby ste bola aj počas tehotenstva krásna a zdravá. FIT MAMA program nájdete spolu s viac než 100 ďalšími tréningovými videami, jedálničkami od výživovej špecialistky a vedenými výzvami v rámci Supershape PREMIUM členstva.

Banner_Fit Mama_1600x618


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Čo cvičiť na začiatku tehotenstva?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.