Vyformuj sa do plaviek za 28 dní v BIKINI VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Ako sa nakopnúť dynamickou tabatou

redakcia

Asi aj vy zažívate obdobia, keď vami lomcujú emócie - hnev, frustrácia, nemožnosť zmeniť situáciu. Dynamickým cvičením ich môžete zmeniť na lepšiu kondíciu vášho tela.

VIDEO TRÉNING: Ako sa nakopnúť dynamickou tabatou
Zdroj: AdobeStock
15. MAR 2022

Náročné obdobia prinášajú chvíle, ktoré v nás vyvolajú silné emócie, ale so situáciu, ktorá ich spôsobila, nevieme nič urobiť. Vtedy sa musíme upriamiť na to, čo ovplyvniť vieme - energiu, ktorú nám "zlé" emócie prinášajú.

Hnev či frustrácia nás totiž nemusia obmedzovať. V týchto emociách sa skrýva veľa energie, ktorá sa len potrebuje dostať von, ideálne užitočným spôsobom. Napríklad dynamickým cvičením.

Začať môžete aj hneď, nasledujúci dynamický video tréning vychádza z tabaty a cvičiť ho môžete aj doma, nevyžaduje si žiadny veľký priestor, ani pomôcky na cvičenie. Cvičením vás prevedie skúsená trénerka Veronika Hanáková.

Nestačí vám táto video ukážka a chcete cvičiť viac? Vyskúšajte cvičebný program WOMAN TABATA, v ktorom nájdete dynamické online cvičenia do 30 min. zamerané na spaľovanie tukov, rysovanie svalov a kondíciu.

WOMAN TABATA

Pridajte sa medzi naše PREMIUM členky a cvičte kedykoľvek a kdekoľvek s najlepšími slovenskými trénerkami. Ako Supershape PREMIUM členka získate naviac neobmedzený prístup k obľúbeným vedeným výzvam a jedálničkom od výživovej špecialistky.

Supershape Premium


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Ako sa nakopnúť dynamickou tabatou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2553
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.