Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

VIDEO TRÉNING: 5 top tréningov pre pekné a zdravé brucho

redakcia

Chcete mať pekné a zdravé bruško? Z nasledujúcich 5 top tréningov si určite vyberiete tak, aby ste nielen videli výsledky, ale cvičenie vás aj bavilo.

VIDEO TRÉNING: 5 top tréningov pre pekné a zdravé brucho
Zdroj: AdobeStock
10. JAN 2023

Brucho je téma najmä po sviatkoch. Človeku sa ani veľmi nechce hýbať a ešte je na stole toľko dobrých vecí... Aj preto túžba byť fit patrí medzi najčastejšie novoročné predsavzatia. Ibaže ak chcete výsledky, potrebujete aj nástroj, ako ich dosiahnuť. Nasledujúce videotréningy vám s tým pomôžu.

Zacvičiť si ich môžete každý zvlášť, alebo ich spojte dokopy a máte výživný tréning. Len sa nezabudnite najskôr rozcvičiť a na záver si dať uvoľňujúci strečing.

Profesionálne trénerky vám vo videách presne vysvetlia a ukážu, čo máte robiť. Nezabudnite pritom, že brucho netrénujeme len preto, aby pekne vyzeralo, ale najmä preto, aby bolo zdravé. Veď sa v ňom nachádza nielen stred tela (core), ale aj tráviaca sústava, ktorá je základom imunitného systému. Preto si tréning bruška vyžaduje odvahu začať a vôľu vydržať - ideálne už nastálo.

Chcete vyformovať svoje brucho, ako aj celé telo? Zapojte sa  do obľúbenej novoročnej Supershape Reštart výzvy. Tento účinný program pod vedením Janky Šimkovič a Michala Páleníka je zostavený odborníkmi z oblasti výživy a cvičenia tak, aby sa vám podarilo získať správne pohybové a stravovacie návyky, nevyhnutné pre vyformovanie tela a udržanie váhy bez obmedzovaní. Pridajte sa k nám aj vy!

Banner_Supershape Restart Vyzva 2023_1640x820


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: 5 top tréningov pre pekné a zdravé brucho

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.