Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

VIDEO TRÉNING: 5 obľúbených tréningov do 10 minút

redakcia

Určite poznáte tie chvíle, keď máte veľkú chuť cvičiť, ale nemáte jednoducho čas. Práve pre tieto momenty je dobré mať po ruke zopár tréningov do 10 minút.

VIDEO TRÉNING: 5 obľúbených tréningov do 10 minút
Zdroj: AdobeStock
7. DEC 2022

Každý z nasledujúcich tréningov do 10 minút si môžete odcvičiť samostatne, alebo ak máte predsa len viac času, spojte ich viacero do jedného tréningu. Profesionálne trénerky vám vždy jednotlivé cviky podrobne vysvetlia a predvedú a naviac, nepotrebujete žiadne pomôcky ani veľa miesta. Cvičiť tak môžete v obývačke, na hoteli, prípadne aj v kancelárii, ak vám to podmienky umožňujú.

Tréningy začínajú priamo cvičením, preto sa ešte pred nimi nezabudnite rozohriať, napríklad aj jednoduchým skákaním na mieste v spojení s dynamickým strečingom. A na záver si dajte statický strečing, aby sa svaly natiahli a zotavili po cvičení.

Ak chcete napredovať z pohodlia domova, vyskúšajte účinné cvičenia na doma od Supershape s top slovenskými trénerkami. Stačí vám na ne menej ako 30 minút, pričom pri nich poriadne precvičíte celé telo. V Supershape PREMIUM členstve tak získate neobmedzený prístup k desiatkam hodín online cvičení na spaľovanie, spevňovanie a rysovanie, vrátane obľúbených vedených výziev a jedálničkov od výživových špecialistov.

Supershape Premium_640x360


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: 5 obľúbených tréningov do 10 minút

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.