Cvič neobmedzene kedykoľvek a kdekoľvek so Supershape PREMIUM už od 6,50 €

VIDEO TRÉNING - 3 účinné cvičenia pre formovanie do plaviek

redakcia

Zdravie a pekné, pevné telo idú ruka v ruke. Preto túžba vyformovať si pekné telo do plaviek môže viesť k aktívnejšiemu životu a naopak. Pripravili sme pre vás tri tréningy, s ktorými môžete začať aj hneď.

VIDEO TRÉNING - 3 účinné cvičenia pre formovanie do plaviek
Zdroj: StockAdobe
10. MÁJ 2022

Ktorýkoľvek z nasledujúcich video tréningov si môžete zacvičiť aj osve, alebo si ich spojiť do jedného celku. Nezabudnite sa však v každom prípade najskôr rozcvičiť, rozohriať si svaly a šľachy, aby sa pripravili na tréning. A na záver si dať strečing.

Cvičeniami vás prevedú skúsené trénerky, ktoré vysvetlia aj ukážu, ako cviky robiť správne. Cvičiť môžete hocikde - doma v obývačke, na dovolenke v hotelovej izbe, aj vonku na záhrade.

Chcete viac účinných tréningov na formovanie (nielen) do plaviek? Zapojte sa do najbližšej Supershape BIKINI VÝZVY. Čaká vás v nej 28 dní formovania a rysovania do plaviek s dôrazom na brucho, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych trénerok. Dostanete od nás k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo.

Banner_Bikini vyzva 2022_1200x900


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING - 3 účinné cvičenia pre formovanie do plaviek

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.