Var rýchlo a chutne s knihou ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2.

VIDEO TRÉNING: 3 obľúbené cvičenia na chrbticu

redakcia

Opäť vás bolí chrbát? Inak ako cvičením sa dlhodobej bolesti nezbavíte. Poďte vyskúšať nasledujúce 3 obľúbené cvičenia na chrbticu.

VIDEO TRÉNING: 3 obľúbené cvičenia na chrbticu
Zdroj: AdobeStock
23. NOV 2022

Asi už viete, že bolesť chrbta spôsobuje v prevažnej väčšine prípadov dnešný nezdravý životný štýl. Veľa sedíme, zle sedíme, málo chodíme, málo sa hýbeme.

Preto ak sa chceme bolesti zbaviť, potrebujeme chrbát spevniť a rozhýbať. V ideálnom prípade aj zmeniť tú časť nášho životného štýlu, ktorá tento problém spôsobuje.

Ale začnime postupne, jednoduchými cvikmi. Vybrali sme si pre vás tri top cviky. Jeden vychádza z pilatesu, je to pomalé cvičenie, ktorým spevníte chrbát.

Druhé cvičenie je ešte viac pomalé a pomôže vám rozhýbať sa aj v práci, na stoličke.

Tretie cvičenie je zamerané na posilnenie brucha a stredu tela, pretože táto časť súvisí so správnym držaním tela. Ak je slabý stred tela, prejaví sa to aj na bolestiach chrbta.

Chcete viac krátkych dynamických cvičení, ako aj dlhších komplexných tréningov? Pridajte sa medzi naše Supershape PREMIUM členky a získajte neobmedzený prístup k domácim cvičeniam s profesionálnymi slovenskými trénerkami, ako aj obľúbeným vedeným výzvam a jedálničkom od skúsených výživových špecialistov.

Supershape Premium_16-9


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: 3 obľúbené cvičenia na chrbticu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.