Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

VIDEO: Rýchly tréning na načerpanie energie – zvládnete ho aj pri povinnostiach

Redakcia

September je tu. Ak ste boli v lete aktívni, pokračujte na tejto vlne aj naďalej! Aktívny životný štýl vám prináša mnoho benefitov a s vhodným plánovaním sa priblížite k svojim cieľom tak, aby ste mohli žiť zdravší a šťastnejší život. Skúste našich 5 tipov!

VIDEO: Rýchly tréning na načerpanie energie, zvládnete ho aj pri povinnostiach
Zdroj: AdobeStock
12. SEP 2023

Vytvorte si nový harmonogram

Po skončení prázdnin si vytvorte tréningový harmonogram, ktorý zodpovedá vašim bežným pracovným a školským povinnostiam. Nájdite si časové okná, kedy budete môcť trénovať. Plánujte si tréningy vopred a stanovte si konkrétne dni a časy. Keď máte stanovený čas pre tréning vopred, je pravdepodobnejšie, že ho aj absolvujete.

Stanovte si cieľ

Je dôležité mať cieľ, ktorý vás motivuje. Môže to byť zlepšenie kondície, zhodenie prebytočných kíl alebo budovanie svalovej hmoty. Cieľ vám dá motiváciu a smer. Zahrňte tréning do svojho denného plánu, môžete cvičiť ráno pred prácou alebo školou, počas prestávky alebo po návrate domov.

Urobte z pohybu životný štýl

Skúste tréning popri povinnostiach. Vyhľadajte príležitosti na pohyb a tréning počas dňa. Môžete si vybrať schody namiesto výťahu, cvičiť počas sledovania televízie alebo si robiť krátke prestávky na strečing či cvičenie.

Prečítajte si aj: 10 spôsobov ako spáliť viac kalórií počas tréningov

Zapojte partnera alebo priateľov

Skupinový tréning môže byť zábavnejší a motivujúcejší. Tréner vás nakopne a skupina vám poskytne sociálnu podporu.

Doprajte si odmenu

Odmeňte sa za dosiahnuté tréningové ciele. Pomôže vám to udržať motiváciu a vytvoriť pozitívnu väzbu na tréning. Nečakajte okamžité výsledky. Dajte svojmu telu čas na prispôsobenie sa novému tréningovému režimu.

Je dôležité nájsť typ tréningu, ktorý vám robí radosť, pomôže vám to udržať pohyb vo svojom živote dlhodobo. S pravidelným tréningom a odhodlaním dosiahnete svoje ciele a udržíte si aktívny životný štýl.

Poďte si s nami zacvičiť 5-minútový účinný tréning!

Cvičte účinne a v pohodí domova! V rámci Supershape Premium členstva získate neobmedzený prístup k desiatkam hodín profesionálnych video tréningov, vedeným výzvam a jedálničkom od výživových špecialistov. Účinné tréningy na spaľovanie tuku a spevnenie tela, taktiež všetky programy na domáce cvičenie, máte k dispozícii v online fitku Supershape

Supershape Premium


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Rýchly tréning na načerpanie energie – zvládnete ho aj pri povinnostiach

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.