Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Supershape Event v znamení pohybu a tanca: Prítomné dámy načerpali energiu i sebavedomie

Redakcia

Deň plný pohybu a energie – presne tak vyzeral Supershape Event, ktorý rozpohyboval viac ako 200 nadšených žien z celého Slovenska. Dámy si 29. apríla v šamorínskom X-Bionic dopriali pohyb pod dohľadom skúsených profesionálnych tréneriek a veľa veľa ďalšieho.

Supershape Event X-Bionic
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
5. MÁJ 2023

Keď sa spojí 200 žien na rovnakej vlne, je to zaručený wow efekt. Fanúšičky pohybu každej vekovej kategórie si užili nielen účinné cvičenia s top slovenskými trénerkami ako sú Lea Grančič, Janka Šimkovič či Lucka Babony, ale aj tanečný tréning so seriálovou Ivetou - Alžbetkou Ferencovou.

supershape event

Tá prítomné dámy roztancovala svojou prepracovanou jeden a pol hodinovou choreografiou zameranou na podporu ženskosti a sebavedomia. „Bolo to úžasné! Najprv som bola pri tanci trochu neistá, no už po niekoľkých minútach som sa do toho dostala. Po skončení som vychádzala zo sály ako Beyoncé,“ zhodnotila s úsmevom na tvári Ľudka z Prievidze, ktorá na akciu prišla s kamoškou. „Tak dobre som si už dávno nezamakala! Tá energia je jednoducho neopísateľná, či už šlo o tréning s Leou alebo tanec so Zeou. Ďakujem, budem ju z tohto eventu čerpať ešte dlho,“ zverila sa nám krátko po skončení ďalšia z účastníčok – Supershape Premium členka Petra.

Zea Alžbeta Ferencová

Makačka i témy na zamyslenie

Deň plný cvičenia, Supershape Event, zaplnil exkluzívne priestory X-Bionic a bol najmä o pohybe, nechýbala však ani inšpiratívna ženská diskusia v podaní obľúbenej herečky Zuzany Vačkovej a moderátorky Lenky Šóošovej. Prítomné dámy sa do podnetnej diskusie s obľúbenou slovenskou herečkou a influencerkou aktívne zapájali, napokon, otvorila mnoho citlivých tém, ktoré rieši – skôr či neskôr – každá žena.

supershape event, zuzana vačková, lenka šóošová, janka šimkovič

Prestávky vypĺňali aj naši partneri, ktorí boli prítomní v sále počas celého dňa, ochotne zodpovedali všetky otázky či dotazy, produkty sa dali priamo na mieste aj kúpiť. Mohli ste si nechať zmerať aj pomer tuku alebo percento vody v tele v stánku Všeobecnej zdravotnej poisťovne s výživovou odborníčkou, pripravená bola aj beauty zóna, kde si účastníčky dopriali príjemné masáže alebo sa nechali nalíčiť.

supershape event, vszp

Slovenskú tvorbu svojimi kolekciami reprezentovali mladé, inovatívne značky – bižutéria a doplnky Bounty Boho a športové oblečenie od Sisters Label. Po každom tréningu bol pripravený recovery program s kvalitnými výživovými doplnkami slovenskej značky Vjem. O celodenný pitný režim sa starala prírodná minerálna voda Gemerka s optimálnym pomerom dôležitých minerálov magnézia a kalcia. Populárnym momentom eventu bola aj záverečná, bohato naplnená tombola, do ktorej sa zapojili prítomní partneri, vyhrať ste tak mohli aj hodnotné ceny od značiek Puressentiel a Naqed, Carneo, Zlaté zrnko a Sphere.

supershape event, vjem

„Aj keď sú doménou Supershape hlavne online cvičenia, vždy sa veľmi tešíme aj na osobné stretnutia s našimi fanúšičkami, či už na eventoch alebo fit pobytoch, ktoré pravidelne organizujeme. Tá energia zo spoločných stretnutí, radosti, objatí, úsmevov a enedorfínov je totiž neopakovateľná a doslova nás nabíja na niekoľko mesiacov dopredu. Veľmi sa tešíme z toho, že sa to podarilo aj tentoraz vďaka viac než 200 aktínym ženám a tiež našim partnerom, ktorí spolu prispeli k ďalšiemu úžasnému zážitku,“ hovorí Kamil Šimkovič, zakladateľ produkčnej spoločnosti Supershape. 

Atmosféru plnú pohybu si najbližšie môžete dopriať na našom cvičiacom Supershape Fit pobyte s Jankou Šimkovič a Naďou Mezei v Štiavnických vrchoch 23.-25.6. Už teraz sa na vás tešíme!

supershape event


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Supershape Event v znamení pohybu a tanca: Prítomné dámy načerpali energiu i sebavedomie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.