Dopraj si aktívny oddych na novom FIT POBYTE v X-Bionic 11.-13.11.

Športová výzva roka sa volá Delta Challenge

redakcia

Delta Challenge je názov pre celodenný fitnes festival, ktorým značka Reebok „rozpumpuje“ Slovensko! 

Športová výzva roka sa volá Delta Challenge
8. OKT 2015

Festival ponúkne rôznorodý výber cvičení pod vedením špičkových trénerov a množstvo sprievodných aktivít, a to 7. novembra v RefineryGallery (Vlčie Hrdlo) v Bratislave.

Pripravených bude 35 tréningov, a to z nasledujúcich športov: CrossFit, Spartan Race, Yoga, Dance, a aj tréningy Les Mills.  Cieľom festivalu Reebok Delta Challenge je podporiť odhodlanie ľudí viesť zdravý životný štýl cvičením športov, ktoré sú verejnosti najbližšie.

Vyzývame ťa, aby si prišiel ukázať silu svojho odhodlania!

Každý účastník môže počítať s tým, že sa zapotí, bude makať a lapať po dychu. To je jediný dôkaz, ktorý sa prijíma. Nezáleží na tom, či ste profesionálny alebo “rekreačný“ športovec, na svoje si prídu všetci účastníci. Občerstviť sa bude možné vo Fit Food zóne s vyváženou stravou, chutnými nápojmi a doplnkami výživy. Po dobrom cvičení je pripravená aj Chillout zóna s masážami.

Na jednotlivé tréningy sa môžete registrovať na stránke www.deltachallenge.sk. Vstupenky na podujatie je možné si zakúpiť na stránke www.ticketportal.sk.

Aké tréningy sú pripravené?

ASHTANGA YOGA

Ashtanga joga navráti stratenú rovnováhu, silu a flexibilitu. Zahŕňa série presne za sebou nasledujúcich súborov asán fungujúcich na hlbšej psychickej aj mentálnej úrovni. Pozitívne vplýva na respiračný systém, rovnováhu a koncentráciu. Posilňuje nielen vonkajšie, ale aj vnútorné svalstvo. Zaručuje pružné, pevné a zdravé telo.

Lektor: Jaro Pávek

SLOW FLOW YOGA

Joga formuje celé telo, obzvlášť ramená, brucho, spevňuje i vnútorné svaly a stehná. Toto cvičenie však najviac posilňuje nielen naše telo, ale i ducha. Nechajte sa unášať plynulým prepojením pozícii v pomalšom tempe v rytme dychu.

Lektor: Adriana Seidler

STRALA YOGA

Strala yogu vytvorila americká jogínka Tara Stiles z New Yorku. Vychádza z jej dlhoročných skúseností a tento typ jogy bol formovaný vplyvom východných kultúr, taichi, shiatsu a baletu. Medzi jej základné prvky patria prirodzené pohyby a pozitívna a bezstarostná atmosféra. Prispieva k zlepšeniu zdravia, koncentrácie, kreativite a celkovému pocitu šťastia.

Lektor: Karolina Erdmann

STRETCH YOGA

Joga znamená väčšiu flexibilitu, krásu a posilnené fyzické i psychické zdravie. Zlepšuje celkovú pružnosť a zmierňuje bolesti kĺbov. Čo viac si môžete priať? Na výsledky pritom nemusíte dlho čakať. Vaše telo i myseľ sa začne meniť už v deň, kedy s ňou začnete.

Lektor: Alex Žáčiková

CROSSFIT

CrossFit je silový a kondičný program vyvinutý na to, aby pomohol ľuďom získať širšiu všeobecnú kondíciu. Je vytvorený tak, aby ľudí pripravil na akúkoľvek fyzickú výzvu. Sústredí sa na neustále obmieňanie funkčných pohybov pri vysokej intenzite a pomocou nich prispieva k vytvoreniu celkovej fyzickej kondície. Všetky tréningy sa dajú upraviť podľa konkrétnej úrovne kondície, veku alebo skúseností.

DANCE BOX

Cvičenie dance box je kombináciou posilňovacích cvikov, tanečných krokov, taebo variácií a strečingu. Hodiny sú zamerané hlavne na zlepšenie kondície pre širokú verejnosť, ale sú vhodné aj ako tanečná predpríprava či kondičný doplnok pre tanečníkov. Dance box sa však necvičí v choreografiách. Jednotlivé kopy, údery, ich kombinácie a opakovania sa cvičia v náhodnom poradí. Je teda ideálna aj pre ľudí, ktorí sa neradi učia presne zadefinované choreografie. Taebo vám zaručí vyformovanie postavy, spevnenie svalstva a prípadný úbytok na váhe. Tanečná zložka hodinu obohacuje a je zárukou, že budete odchádzať plný pozitívnej energie a s úsmevom na tvári.

Lektor: Simona Miková

DANCEHALL

Dancehall je hudobný žáner, ktorý vznikol na Jamajke okolo roku 1979 ako hudba pre zábavu v miestnych diskotékach. Tanečný štýl dancehall je veľmi sexi, čerpá z techniky izolovaných pohybov panvy a bokov a techník nazývaných afroshake.

Lektor: Aron Mitu

LATINO DANCE

Latinsko-americké tance sú známe najmä vďaka ich zmyselnému a sexy pohybu bokov. Sú charakteristické zmyselnosťou, vášňou a nespútaným temperamentom. V porovnaní s ostatnými tancami, latinsko-americké tance majú všeobecne rýchlejšie tempo, viac zmyselný a rytmický výraz. Medzi latinsko-americké tance, ktoré poznáme ako súťažné tance na celom svete, zaraďujeme tance: samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive.

Lektor: Natália Glosiková

LES MILLS

Les Mills je celosvetový koncept fitness tréningov, ktoré sa ďalej rozdeľujú do hlavných kategórií: BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYBALANCE, CXWORX, BODYATTACK, SH´BAM, BODYJAM, BODYSTEP, a BODYVIVE. Počas Reebok Delta Challenge si môžeš vyskúšať tréningy BODYCOMBAT, BODYBALANCE, CXWORX a SH´BAM. BODYCOMBAT je vysoko intenzívny bezkontaktný tréning vychádzajúci z bojových umení. Za jeden tréning môžeš spáliť až okolo 740 kalórií. Nielen, že skvele odbúrava stres, ale je aj zárukou výbornej zábavy. BODYBALANCE je cvičenie založené na pilieroch jogy. Sústreďuje sa na správne dýchanie a posilnenie celého tela. CXWORX je 30-minutový vysoko intenzívny tréning. Môže byť prevedený so závažiami, ale aj s vlastnou váhou. Ak chceš na sebe vidieť výsledky tréningov čo najskôr, tak CXWORX je to pravé pre teba!

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Športová výzva roka sa volá Delta Challenge

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2563
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.