Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

So štýlovým fitnes náramkom na zápästí nestratíš motiváciu k cvičeniu

Advertoriál

Novinka od Samsungu – Galaxy Fit3 je fitnes pecka. Motivuje ťa k pohybu aj starostlivosti o vlastné zdravie. Pomôže ti efektívne cvičiť, monitorovať a vyhodnocovať vitálne funkcie a užívať si fitnes dáta priamo na zápästí.

So štýlovým fitnes náramkom na zápästí nestratíš motiváciu k cvičeniu
Zdroj: Samsung
28. FEB 2024

Doslova ťa zanalyzuje od hlavy až po päty. Zmeria ti hladinu stresu, odhalí, či chrápeš, aj privolá pomoc v núdzi. Je vodoodolný do 50m, má skvelý dizajn, nový obdĺžnikový displej, hliníkové telo, vydrží až 13 dní bez nabíjania a kúpiš ho za skvelú cenu 64 eur. Nestratiť motiváciu, dohliadať na svoje zdravie, cvičiť a zostať fit ešte nebolo ľahšie.

Mať poruke komplexné informácie o svojom zdravotnom stave je na nezaplatenie. Môžeš tak nepretržite pracovať na svojej kondícii a zdraví. Vďaka štýlovému dizajnu, veľkému obdĺžnikovému displeju a odolnej hliníkovej konštrukcii ho z ruky nezložíš. Náramok je ľahký, pôsobí elegantne a pohodlne sedí, takže ho môžeš mať nasadený po celý deň aj v noci. Jeho vzhľad môžeš navyše prispôsobiť osobnému štýlu a vkusu – na výber je viac ako sto ciferníkov, pozadie môže zdobiť tvoja fotografia.

Smart hodinky

Monitoruje, analyzuje aj poradí

Z hľadiska zdravotných funkcií je k dispozícii celodenné meranie tepu, okysličenia krvi a pokročilá analýza spánku. Nová generácia fitnes náramku od Samsungu ponúka aj rozpoznávanie chrápania, vyhodnocovanie spánkového skóre a spánkový koučing.

Potešia aj funkcie na prepojenie so smartfónom v rámci ekosystému Galaxy, ako ovládanie hudby, vzdialená spúšť fotoaparátu, funkcia na nájdenie spárovaného smartfónu či automatická synchronizácia spánkového režimu alebo režimu Nerušiť. „Vyruší“ ťa možno len veľmi prijateľná a výnimočná cena 64 eur.

Smart hodinkySmart hodinky

Odmeria hladinu stresu aj privolá pomoc

Galaxy Fit3 má vo výbave viac ako 100 režimov rôznych športov a cvičení. Automaticky rozpozná tvoje obľúbené aktivity – vrátane behu, jazdy na veslárskom trenažéri a dokonca aj plávanie v bazéne. Namerané hodnoty sa ukladajú do aplikácie Samsung Health v smartfóne a ty si ich môžeš kedykoľvek pozrieť. Poslúži ti to ako skvelá motivácia pri dosahovaní cieľov, ktoré si stanovíš. Vďaka tomu sa budeš prekonávať a neustále zlepšovať. Ak zbožňuješ dáta, Galaxy Fit3 ponúka aj pokročilú metriku vrátane merania srdcovej činnosti a hladiny stresu. Náramok disponuje aj bezpečnostnými funkciami na rozpoznanie pádu a nechýba ani SOS funkcia, ktorá ti môže v niektorých situáciách doslova zachrániť život. Na horách ti navyše ukáže nadmorskú výšku a prevýšenie vďaka barometrickému výškomeru. Náramok môže ísť s tebou prakticky všade. Je odolný voči vode a prachu, batéria vydrží na jedno nabitie až 13 dní. Namiesto hľadania nabíjačky sa tak budeš môcť sústrediť na každodenné tréningy. Môžeš sa spoľahnúť, že Galaxy Fit3 dohliadne na tvoje zdravie aj motiváciu pri obľúbenom pohybe.

Smart hodinky

Všetky info o úplne novom Samsung Galaxy Fit3 nájdeš tu.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - So štýlovým fitnes náramkom na zápästí nestratíš motiváciu k cvičeniu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.