Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Schudnite a vyformujte si telo: V Letnej výzve nájdete podrobný návod!

Redakcia

Dosiahnuť ešte pred letom telo plné energie a sebavedomia? Poďte do toho s Letnou výzvou od Supershape! Bez zbytočných diét vám ponúkame plán, ktorý vám pomôže vyformovať telo a cítiť sa skvele. 

Schudnite a vyformujte si telo: V Letnej výzve nájdete podrobný návod
Zdroj: Jozef Buhaj
7. MÁJ 2024

Naši experti na výživu a cvičenie vám predstavia 6 týždňov plných zdravého jedla a pohybu. Čo vás čaká? 

1. Cvičenia (nielen na brucho) pre spaľovanie a formovanie

Posilnenie stredu tela nie je len o vzhľade, ale aj o zdraví. Cvičenia od Supershape vám pomôžu nielen formovať telo, ale aj zlepšiť jeho zdravie. S našimi trénermi si zacvičíte rôzne programy, ktoré vám ukážu ako na správne spaľovanie tukov a efektívne posilnenie brušných svalov.

2. Nové cvičenia od vašich obľúbených trénerov

Pripravili sme dynamické cvičenia vo vysokom tempe s kondičnou trénerkou Naďou Mezei, silovo-kondičné tréningy s trénerkou Juliánou Zaukolec a cvičenia pre celé telo so zameraním na stred tela s Jankou Šimkovičovou. Bez ohľadu na váš fitness level vám garantujeme efektívne tréningy s ohľadom na ženský cyklus.

3. Jedálničky so 120 receptami od expertky na výživu

Pri dosahovaní vašich cieľov je dôležitá aj správna strava. Naša výživová špecialistka Judit Tkáčová sa pri príprave jedálničkov zamerala na stredomorskú stravu – ľahké a výživné recepty z lokálnych surovín. Jednoduché, rýchle a cenovo dostupné. Každý týždeň vám ponúkneme nové recepty, ktoré sú nielen chutné, ale aj zdravé.

supershape letna vyzva

4. Žiadne nefunkčné skratky, povedieme vás cestou vedeckých faktov

Ak túžite po skutočnej premene, mala by byť dlhodobo udržateľná aj po skončení výzvy. Odpovede od uznávaných odborníkov vás nasmerujú do cieľa bez toho, aby sľubovali nesplniteľné výsledky.

5. Podpora od ďalších účastníčok

Nemusíte to zvládať samy. V našej komunite Supershape získate podporu od ostatných účastníčok výzvy. Spoločne sa motivujeme a podporujeme na ceste k zdraviu a fit telu.

Ak chcete trvalú zmenu, zabudnite na zbytočné diéty a vyberte si cestu k zdravému a vyváženému životnému štýlu s Letnou výzvou Supershape! V nej vás čaká 6 týždňov formovania a rysovania pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete od nás všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo. Každý deň môže byť ten, ktorý vám vie zmeniť život. Ten deň sa blíži. Začíname spolu už 20.5. Poďte do toho s nami v Letnej výzve!

banner letna vyzva


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Schudnite a vyformujte si telo: V Letnej výzve nájdete podrobný návod!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.