Vyformuj sa za 28 dní v Supershape LETNEJ VÝZVE!

Samsung predstavil nové profi hodinky. Zmerajú vám tuky, tlak a pomôžu vám zlepšiť sa v cvičení

Advertoriál

Ak chcete mať neustály prehľad o vašom tele a výkonoch, stavte na technológie. Samsung najnovšie predstavil vylepšené smart hodinky, ktoré dokonale využijete pri najbližšej návšteve fitness centra či pri ďalších športoch. S ich pomocou ľahko získate prehľad o celkovej stavbe tela aj o stave vášho zdravia. Aby vás cvičenie dostatočne motivovalo, doplňte ich o nové slúchadlá s vynikajúcim zvukom a aktívnym potláčaním hluku.

Samsung_Hodinky
Zdroj: Samsung
12. AUG 2022

Monitorovanie zdravotných údajov na vyššej úrovni

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch5 a Samsung Galaxy Watch5 Pro sú aktuálnou novinkou a ponúkajú množstvo funkcií, s ktorými získate dokonalý prehľad o stave vášho celkového zdravia. Oba modely vám nepochybne pomôžu pri plnení každodenných cieľov v oblasti zdravia, fitness a wellness.

Hodinky Galaxy Watch5 sú vybavené jedinečným senzorom Samsung BioActive Sensor, vďaka ktorému práve teraz začína nová éra digitálneho monitoringu zdravia. Senzor funguje ako optický či elektrický snímač tepu a s jeho pomocou získate podrobný monitoring srdcovej činnosti a tiež údaje o obvyklej tepovej frekvencii, saturácii krvi kyslíkom či aktuálnej hladine stresu. Okrem toho si môžete tiež zmerať krvný tlak či ECG. 

3-045_product_galaxy_watch5pro_blacktitanium_HI

Na rozdiel od mnohých iných smart hodiniek nie je model Galaxy Watch5 zďaleka len vylepšenou verziou fitness náramkov určených len pre samotné cvičenie. O celkovej stavbe tela, aj o celkovom zdraví, toho veľa prezradí funkcia Meranie zloženia tela. Na základe údajov si môžete následne vytvoriť osobný plán cvičenia. Za zmienku stoja aj funkcie Sleep Scores a Sleep Coaching zamerané na monitorovanie a vylepšenie spánku. Smart hodinky zvládajú taktiež nastavenie osvetlenia, klimatizácie či prehrávanie pesničiek na Spotify. Prvýkrát v histórii smart hodiniek Samsung je nový model vybavený displejom so zafírovým sklíčkom Sapphire Crystal, ktorého vonkajšia vrstva je o 60 % tvrdšia.

Druhý z modelov, Galaxy Watch5 Pro, je určený predovšetkým pre milovníkov dobrodružstva v prírode. Medzi jeho prednosti patrí odolnosť, výdrž a kvalita vyhotovenia. Aj vyšší model je vylepšený spomínaným displejom, ktorý sa len tak ľahko nepoškriabe. To isté platí aj pre odolné titánové puzdro. Hodinky podporujú formát GPX, s pomocou ktorého si ľahko načítate akékoľvek trasy a navyše ich môžete zdieľať s priateľmi v aplikácii Samsung Health. Nesmieme zabudnúť ani na hlasovú navigáciu trasy či funkciu Track Back, s ktorou sa vrátite naspäť domov po tej istej trase. 

Prvý z modelov sa bude predávať v čiernej, modrej a striebornej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena začína na 299 €. O úroveň vyšší model si môžete zakúpiť ako čierny a šedý titánový variant a jeho  odporúčaná maloobchodná cena je 469 €. 

Slúchadlá s vynikajúcim zvukom aj na športové aktivity

Spolu s inteligentnými hodinkami predstavil Samsung aj najnovšie slúchadlá Galaxy Buds2 Pro. Model najvyššej triedy sa vyznačuje skvelým zvukom, elegantným true wireless prevedením, vylepšeným dizajnom a bezproblémovým pripojením. Slúchadlá sú o 15 percent menšie ako predchádzajúci model a vďaka dômyselnej konštrukcii sa nemusíte báť, že vám počas cvičenia a športovania vypadnú. Samozrejmosťou je aktívne potlačenie hluku, ktoré vás poteší pri preplnenom fitness centre. So slúchadlami Galaxy Buds2 Pro môžete navyše plynule meniť pripojenie medzi zariadeniami a po novom vďaka funkcii Auto Switch sa dokonca pripojiť aj na TV. Ak slúchadlá niekde zabudnete mimo nabíjacieho puzdra, aplikácia SmartThings Find vám ich pomôže ľahko nájsť. Nové Galaxy Buds2 Pro sú k  dispozícii v troch farebných variantoch – grafitovom, bielom a fialovom a ich odporúčaná maloobchodná cena je 229 eur. 

4-028_product_galaxy_buds2pro_borapurple_graphite_white_HI


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Samsung predstavil nové profi hodinky. Zmerajú vám tuky, tlak a pomôžu vám zlepšiť sa v cvičení

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.