Odľahči telo a nakopni spaľovanie za 28 dní v REŠTART VÝZVE

Premena po Bikini výzve: Motivovala ma zvedavosť, či to zvládnem

redakcia

Lívia Stopková je matka dvoch detí a hoci po dvoch pôrodoch cítila, že niečo musí urobiť so svojou postavou aj stravou, motivácia a čas sa jej hľadali ťažko. Až kým nenarazila na BIKINI VÝZVU, ktorá jej pozitívne zmenila život.

Premena po BIKINI VÝZVE: Motivovala ma zvedavosť, či to zvládnem
Zdroj: archív Lívie Stopkovej
21. JUL 2021

Prečo ste sa pripojili k BIKINI VÝZVE? Aký bol váš hlavný cieľ alebo motivácia?

Hlavným cieľom bolo popracovať na postave. Som matka dvoch detí, čiže po dvoch pôrodoch bolo potrebné intenzívnejšie na sebe popracovať, keďže postava nebola samozrejme už taká, ako predtým. Úprimne, necítila som sa vo svojom tele dobre, potrebovala som zmenu, novú energiu.

Takisto ma hnala motivácia cítiť sa lepšie, mať viac energie, pretože vždy som sa snažila hýbať. Ale od druhého pôrodu (júl 2020) som žiadnu aktivitu nevykonávala. A motivovala ma zvedavosť, či to zvládnem a aký bude výsledok, keďže to bolo iba 21 dní. Taktiež som sa chcela niečo naučiť od odborníkov, ktorí na projekte pracovali.

Čo bolo počas výzvy najťažšie? Mali ste v niektorom momente chuť skončiť?

Nemala som chuť skončiť ani raz. Výzva mi veľmi sadla. Až som bola sama zo seba prekvapená, ako som sa snažila výzvu dodržiavať, aj keď to nebolo vždy na 100%. Veľké plus pre mňa bolo, že mi vyhovoval daný jedálniček. Vyhovovalo mi, že bol jednoduchý.

Najťažšie niekedy bolo premôcť sa a ísť cvičiť, keďže sa cvičilo každý deň. Tri dni z BIKINI VÝZVY som nemala odcvičené, napriek tomu som videla zmenu a tešila sa z pokrokov.

BIKINI VÝZVA

Ak sa teraz pozriete spätne na to, kam ste sa posunili, čo považujete za najväčší úspech?

Najväčší úspech pre mňa bol, že som sa naozaj snažila dodržiavať jedálniček. Hlavne nejesť sladkosti a pečivo. Čo bola pre mňa najväčšia výzva. A hlavne to, že doteraz som nikdy nič nedodržiavala. Pri tejto výzve sa mi to podarilo dodržiavať nad moje očakávania. Posunulo ma to v tom, že si viem konečne povedať nie a odoprieť si jedlá, z ktorých mi bolo ťažko, bola som nafúknutá a bez energie.

V čom vám BIKINI VÝZVA zmenila život - získali ste nejaký užitočný návyk, v ktorom pokračujete aj po skončení výzvy?

Snažím sa dodržiavať pravidelnú stravu. Aj keď nie už tak striktne, ale sladké a pečivo konzumujem minimálne. Snažím sa jesť veľa ovocia a zeleniny. A samozrejme pokračujem v cvičení. Snažím sa nájsť si čas, ale teraz je to tak, že sa na cvičenie teším a snažím sa zorganizovať si čas tak, aby som mala kľud a pohodu na cvičenie. Najradšej, keď deti spia. :)

Teším sa, že vidím výsledky a cvičenie mi prináša radosť.

Podpora okolia je pri akejkoľvek zmene v živote dôležitá. Ako na vaše aktivity v BIKINI VÝZVE zareagovala rodina? Inšpirovali ste k zdravšiemu životu aj ich?

Áno, rodina ma podporovala. Práveže aj rodičia, aj sestra cvičia pravidelne. A manžel mal v tom čase diétu zo zdravotných dôvodov. Čiže o to ľahšie sa mi BIKINI VÝZVA dodržiavala. A k výzve som inšpirovala ďalšie dve kamarátky, ktoré si ju taktiež zakúpili.

Ak si chceš vyformovať postavu do plaviek krok za krokom za 21 dní pod vedením odborníčok na stravu a pohyb, zapoj sa do BIKINI VÝZVY. Čakajú ťa obľúbené jedálničky od výživovej špecialistky, super cvičenia s top trénerkami a veľa ďalšej podpory. Tak neváhaj a zapoj sa do BIKINI VÝZVY ešte dnes!

Banner_Bikini vyva_800x312


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Premena po Bikini výzve: Motivovala ma zvedavosť, či to zvládnem

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2538
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.