Zapoj sa s nami do BEŽECKEJ VÝZVY 2 spojenej s otužovaním!

Potítko nie je jedinou možnosťou. Darčekové vychytávky pre športovcov

Jana Šimkovičová

Máte najlepšiu kamošku s permanentkami do všetkých fitnes centier v meste? Vaša polovička nezačne deň bez hodinového behu? Nebodaj vaši rodičia sa rozhodli, že sa vyberú po ceste fit životného štýlu? Ak chystáte prekvapenie pre športovca, nikam nechoďte, tento článok je pre vás.

Postel_Muz_Lopta
Zdroj: PR, Vojkovsky.sk, Freepik.com
29. SEP 2021

Pre chaotických športovcov 

Pokiaľ chcete potešiť športovca, ktorý neustále stráca svoje veci alebo ich nemôže nájsť, budete to mať ľahké, pretože určite mu aj teraz niečo chýba. Každopádne, ak ho prekvapíte športovou taškoualebo ľahučkým ruksakom, jednak nič nemôžete pokaziť, no na druhej strane prispejete k jeho zručnosti udržať väčší poriadok. 

Puzdro na telefón,ktoré je možné zavesiť na krk, tiež ušetrí chaotickému športovcovi niekoľko nervóznych chvíľ, ale pre istotu si pozrite aj ochranné sklá na mobily na stránke bhcase.sk. Nájdete tam produkty kompatibilné s rôznymi značkami, dokonca aj so smart hodinkami. Tento darček by potešil kohokoľvek, kto sa rád hýbe, no v prípade vášho roztržitého kamoša to bude úplná výhra. 

Dnes už papierové diárestratili na popularite, veď svoje životy riadime cez mobilné telefóny. Doprajte obdarovanému športovcovi sladký pocit znovuobjavenia niečoho užitočného. Kúpte mu stolný alebo nástenný kalendár na zapisovanie tréningov.

Gauc_Muz_Lopta_Flasky

Pre pasívnych športovcov

Pes, ktorý breše, nehryzie, avšak to isté platí aj u niektorých športových rozprávkarov. Možno aj vy máte vo svojom okolí niekoho, kto najradšej športuje cez príbehy v hlave alebo maximálne na gauči pred televízorom. Aký darček by mu vyhovoval viac než otvárač fľaše v tvare futbalovej lopty,ktorý pri používaní vydáva zvuk ako z futbalového zápasu?Áno, takýto zázrak existuje, a nájdete ho, podobne ako iné futbalové darčeky, na stránke uzasnedarceky.sk. 

Väčšou investíciou, no zaručeným úspechom bude aj lístok na zápas. Dajte si záležať na tom, aby to bolo niečo zaujímavé pre obdarovaného. Mal by hrať niektorý z jeho obľúbených tímov alebo hra by mala prebiehať na nejakom veľkolepom štadióne, respektíve v rámci nejakej významnej športovej udalosti. 

Pre trendy športovcov

Športovec, ktorí je výrazne zameraný na módne trendy, je ťažkým orieškom. Keďže potrebuje mať všetko, čo je nové a čo je momentálne „in“, kúpi si danú vec skôr, než vy si vôbec stihnete všimnúť, čo je nové na módnom trhu. S poukážkou na nákup kvalitného športového oblečenia, slnečných okuliarov alebo luxusnej kozmetiky mu ale určite vyčarujete úsmev na tvári. 

Pokiaľ vám poukážka príde ako málo kreatívny darček, použite trik personalizácie. Možno, že skriňa trendy športovca pripomína backstage módnej prehliadky, ale niečo tam určite nemá: kúsky navrhnuté vami. Môže to byť tričko alebo mikina s jedinečným nápisom,ruksak s fotkou nejakej peknej spomienky alebo obľúbeného športovca alebo ochranný kryt na mobil s dizajnom zo zákutí vášho umeleckého cítenia.Predajca príslušenstiev a doplnkov k mobilným telefónom bhcase.sk ponúka túto vynikajúcu službu, no v jeho ponuke nájdete pravdepodobne už niečo hotové, pretože dostupné produkty sú naozaj originálne.

Pre profesionálnych športovcov

Pracujete v kancelárii? Vašim vysnívaným darčekom asi nebude kancelárska stolička. Dávajte si pozor na to, že síce profesionálni športovci žijú pre svoje povolanie, ktoré je zároveň aj vášňou, je to predsa len práca. Rizikom je aj to, že profíci nájdu v každej darčekovej taške a pod každým vianočným stromčekom to isté. Čo tak dopriať im niečo úplne iné? Ak chcete ísť aspoň na určitú mieru istoty, darujte mu odpočinok a regeneráciu napríklad vo wellness centre alebo na kurze meditácie. Ale môže to byť aj aktívny oddych, ktorý bude zároveň aj zábavou, či už na kurze varenia, v divadle, na karaoke večierku, počas skoku padákom alebo v salóne krásy.S ochutnávkami jedál a nápojov buďte opatrní, profesionálni športovec má pravdepodobne prísny jedálniček, alebo minimálne bude háklivý na to, čo sa dostane na jeho tanier. Na rozdiel od bežných potravín by ho ale mohli potešiť výživové doplnky a vitamíny.Tých nikdy nie je dosť.

Zdroj fotiek: freepik.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Potítko nie je jedinou možnosťou. Darčekové vychytávky pre športovcov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2530
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.