Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Linda Babušík Adamčíková: Vďaka výzvam od Supershape sa mi podarilo zhodiť 8 kíl

redakcia

Linda Babušík Adamčíková, v online svete známa pod prezývkou Lapkinn, sa doteraz zúčastnila dvoch vedených výziev od Supershape. Zatiaľ čo Bikini výzva jej pomohla zhodiť kilá, Bežecká výzva v nej prelomila nechuť behať natoľko, že uvažuje o účasti na košickom maratóne.

Linda Babušík Adamčíková: Vďaka výzvam od Supershape sa mi podarilo zhodiť 8 kíl
Zdroj: Instagram - LINDA BABUŠÍK ADAMČÍKOVÁ
12. JAN 2022

Prečo ste sa pripojili k cvičebným výzvam od Supershape?

K BIKINI VÝZVE som sa pripojila na odporúčanie Mišky Greškovej na jej Instagrame v júni 2021. V tom čase som chcela zmeniť svoj jedálniček popri pravidelnom, takmer každodennom cvičení. BIKINI VÝZVU som si veľmi rýchlo obľúbila. Stravovanie bolo pestré a jedlá sa dali rýchlo pripraviť. Napriek tomu, že tréningy v celej výzve boli kratšie, ako som dovtedy bola zvyknutá, tak boli skutočne efektívne a riadne som sa pri nich zapotila.

Neskôr som sa pripojila aj k BEŽECKEJ VÝZVE 2. Na základnej a strednej som nemala najlepší vzťah k behu. Zatiaľ čo rýchle šprinty a krátke vzdialenosti som zbožňovala, 12-minútovky ma ničili, čím som si vytvorila akúsi averziu voči behu vo všeobecnosti. Na druhej strane ma vždy lákalo zúčastniť sa ako bežkyňa košického maratónu mieru. Samozrejme, nie úplne celého maratónu, ale aspoň minimaratónu či polmaratónu. Je to môj menší sen, no vždy ma od neho odrádzal práve zlý vzťah k behu.

Veľmi som vďačná BEŽECKEJ VÝZVE 2, že vo mne zanechala pozitívne dojmy z behu a ukázala mi, ako správne behať, na čo si dať pozor a prečo je dôležité behať aj v zimnom období.

S čím ste vo výzvach najviac bojovali?

V rámci BIKINI VÝZVY bolo pre mňa najťažšie zjesť odzrazu veľké množstvo jedla a nepiť kávu, ale nakoniec som si zvykla aj na to.

Pri BEŽECKEJ VÝZVE 2 považujem za najnáročnejšie práve začiatky behov. Počas prvých minút úvodných behov som to chcela zabaliť, lebo sa mi obnovili všetky zlé spomienky zo základnej a strednej školy. Potom sa to ako keby zlomilo a išlo to samo. Ďalšie behy som už absolvovala s radosťou a bez zlých pocitov z minulosti. Stačilo to len nevzdať a svedomito pokračovať v tom, čo som začala.

LINDA BABUŠÍK ADAMČÍKOVÁ

Keď spätne hodnotíte vaše pokroky, čo považujete za najväčší úspech?

V rámci BIKINI VÝZVY považujem za najväčší úspech vytvorenie pozitívneho vzťahu k pravidelnému pitnému režimu. Pred výzvou nebol u mňa najlepší. Vďaka BIKINI VÝZVE som sa naučila vypiť prevažnú časť denného pitného režimu doobeda a zvyšok poobede. Som rada, že vďaka BIKINI VÝZVE sa mi podarilo obmedziť pitie kávy a utvrdilo ma to v tom, že ju nepotrebujem každý deň, prípadne viackrát do dňa. Samozrejme, potešil ma aj úbytok váhy. Vďaka BIKINI VÝZVE sa mi podarilo zhodiť 8 kíl, čo ma pred letom veľmi potešilo.

V rámci BEŽECKEJ VÝZVY som veľmi rada, že som si konečne po rokoch vytvorila pozitívny vzťah k behu. Stal sa pre mňa návykový natoľko, že keď dlhšie nebehám, tak mi veľmi chýba. Takže, možno v septembri 2022 si konečne splním svoj sen o účastí na MMM v Košiciach resp. na jeho minimaratóne alebo polmaratóne.

A čo naopak sa vám až tak veľmi nedarilo?

Pri BEŽECKEJ VÝZVE som flákala strečingy, čo sa mi neskôr vypomstilo, takže som si ich postupne už nedovolila preskakovať. Pri BIKINI VÝZVE som neraz neabsolvovala všetky cvičenia, ale vždy som sa to snažila kompenzovať inou pohybovou aktivitou.

Ako na vaše aktivity vo výzvach zareagovala rodina alebo známi? Pridali sa?

Veľmi ma potešilo, že sa k BIKINI VÝZVE pridal aj môj manžel a neskôr aj moji najbližší známi. Boli s výzvou, jedálničkom a cvičením nadmieru spokojní.

Taktiež ma veľmi potešilo, keď mi postupne písali aj moji followeri na Instagrame a Facebooku. Bolo milé čítať ich správy o tom, ako som ich inšpirovala k tejto výzve a aké výsledky sa im podarili.

Chcete mať podobné pozitívne výsledky ako Linda? Zapojte sa do najnovšej Supershape REŠTART VÝZVY, v ktorej vám s odborníčkami na stravu a pohyb pomôžeme krok za krokom s odľahčením tela a nakopnutím spaľovania.

Banner_Restart Vyzva_1640x820


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Linda Babušík Adamčíková: Vďaka výzvam od Supershape sa mi podarilo zhodiť 8 kíl

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2558
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.