Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Krátky VIDEO TRÉNING na každý deň

CVIČTE.SK

Určite poznáte dni, keď nemáte čas cvičiť. Či už doma, v hoteli na služobnej ceste alebo na dovolenke. Preto sme pre vás pripravili krátky tréning, ktorým precvičíte celé telo za pár minút.

Lea Grancic_Krk_Chrbtica_Usmev
Zdroj: Tatiana Gernátová pre SUPER BODY 2
25. APR 2019

Tréning je zostavený tak, aby ste do 10 minút zvládli rozhýbať celé telo a nepotrebovali k tomu veľa priestoru, ani žiadne pomôcky. Postačí vám aj kúsok miesta v hoteli pri posteli, alebo aj vedľa kancelárskeho stola, ak dlho pracujete a potrebujete si trochu zacvičiť.

Správne prevedenie cvikov ukáže vo video trénerka Lea Grančič. Ozaj a nezabudnite sa predtým rozcvičiť svojou obľúbenou zahrievacou rozcvičkou.

Daj telu to, čo okrem tréningu potrebuje

Tento video tréning vám prináša v súlade so svojím sloganom "Daj telu čo potrebuje" sponzor relácie, spoločnosť MAX SPORT.

MAX SPORT je slovenský výrobca funkčných tyčiniek a produktov, ktoré vám dodajú potrebnú výživu a naviac skvelo chutia.

Vyskúšať môžete napríklad proteínový lieskovo-orieškový kakaový krém PROTEINNELLA, s nízkym obsahom cukru a vysokým obsahom vlákniny.Max Sport Proteinnella

Prípadne ochutnajte slaný snack PROTEIN CHIPS, v 3 obľúbených príchutiach, všetky pečené (nesmažené) a s 20% obsahom proteínu, ktorý sme vám predstavili v poslednom VIDEO TRÉNINGU Ako uľaviť chrbtu do 10 minút.

Banner_Protein Chips_Max Sport

Ďalší užitočný obsah pre zdravý životný štýl od spoločnosti MAX SPORT nájdete na stránke www.maxsport.cvicte.sk.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Krátky VIDEO TRÉNING na každý deň

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.