Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

JBL Xtreme - bezchybný zvuk v čistom dizajne

JBL Xtreme je skvelý bluetooth reproduktor, ktorý môžeš použiť vonku, vnútri a dokonca aj pri vode.

JBL Extreme Reproduktor
31. MÁJ 2017

Hneď ako som prvýkrát vyskúšal tieto repráky, ostal som veľmi milo prekvapený kvalitou zvuku. Relatívne malé zariadenie dokáže vyprodukovať naozaj vyvážený a kvalitný zvuk. Niektorí hudobní fajnšmekri by mohli oponovať, že hrajú viac basovo, ale mne osobne to vôbec nevadilo. Predpokladám, že 95% ľudí bude s kvalitou zvuku rovnako spokojná ako ja. Perfektne dokázali ozvučiť, ktorúkoľvek miestnosť aj bez toho, aby museli hrať na maximálnu hlasitosť. Myslím si, že pri maximálnej hlasitosti, by už aj susedia počuli, čo práve hráme doma.

Zdroj videa: Michal Pataky

JBL Xtreme si môžeš zobrať na cvičenie, ale aj na párty k bazénu.

Vďaka vodeodolnému spracovaniu sa vôbec nemusíš báť, že by ti do neho “natieklo”. Telo reproduktora je spracované tak, aby zvládol aj väčšie množstvo vody. Preto si ho môžeš zobrať na svoj tréning do parku, či k jazeru alebo bazénu. Nemusíš sa báť ho ošpliechať alebo ho skrývať pred prípadným dažďom.

Na lepšie prenášanie po byte alebo vonku ti skvele poslúži remeň, ktorý si dvoma skobami jednoducho upneš a môžeš vyraziť aj s hudbou na pleci.

Veľmi sa mi páči jednoduchý a čistý dizajn. Či som ho mal položený v pracovni na stole, v obývačke alebo v kuchyni, všade príjemne zapadol, nebol veľmi výrazný, skôr by som povedal nenápadný. Kvalitný zvuk a príjemný dizajn je naozaj skvelá kombinácia.

JBL xtreme red reproduktor

Zdroj fotografie: JBL

Youtube videá aj z mobilu naberú nový rozmer.

Osobne trávim už pomaly viac času na YouTube ako pri televízore. Častokrát práve s mobilom v ruke. Testoval som spoluprácu JBL reproduktoru Xtreme s Iphone 6 plus a perfektne si rozumeli. Musím povedať, že vďaka skvelému zvuku nabrali moje videá o cvičení, ktoré často pozerám úplne iný, lepší rozmer. Pozeranie bolo zrazu novým zážitkom, čo určite ocení aj mladšia generácia.

Takisto pozeranie filmov z počítača bolo oveľa lepšie. S týmito reprákmi dostanete zrazu pocit, ako by ste boli v kine alebo mali svoj domáce kino v obývačke a pritom máte len reproduktor s rozmerom 28x12cm, čo je úžasné.

JBL xtreme black reproduktor

Zdroj fotografie: Michal Pataky

Pár technických detailov.

Technické parametre sú určite podstatné z hľadiska celkového hodnotenia.

Poteší ťa pomerne dlhá výdrž batérie s kapacitou 10 000 mAh, ktorá dodáva “šťavu” až na 15 hodín hrania. Aby sme presnejšie vedeli, koľko kapacity ešte máme, JBL Xtreme je vybavený praktickými led diódami, pričom každá predstavuje asi 20% batérie. Navyše príjemne dotvárajú celkový dizajn.

Tento reprák vieš využiť aj na telefonovanie, keďže má zabudovaný mikrofón. Vďaka tomu si nemusíš trápiť hlavu, ako prerušiť počúvanie hudby a začať telefonovať priamo cez mobil. Myslím si, že je to skvelá vychytávka.

Kvalitný zvuk ti zabezpečí výkon reproduktorov 2x20w.

Reproduktor je dostupný taktiež vo viacerých farebných variantách, t.j. ak sa ti nepáči klasická čierna, máš k dispozícii ešte modrú, červenú a kamufláž (maskáčovú) farbu.

Musím skonštatovať, že po skončení testovania ich budem vracať s ťažkým srdcom :)

Zdroj úvodnej fotografie: JBL


Autor článku

MichalP

Michal Pataky

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom internetového obchodu protrening.sk, autorom blogu michalpataky.com podnikateľom, propagátorom zdravého životného štýlu, trénerom, rekreačným športovcom, blogerom a človekom, ktorý raz zmení celé Slovensko.

www.michalpataky.com

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - JBL Xtreme - bezchybný zvuk v čistom dizajne

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.