Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Dokonalý deň plný zdravia a energie: To je Supershape Event!

Redakcia

Na Supershape Eventoch sa už pravidelne stretávajú fanúšikovia fitnes a zdravia z celého Slovenska. Mnoho typov cvičení, ale aj program a sprievodné aktivity prinášajú do tohto podujatia unikátny rozmer. Čo môžete vždy očakávať?

Dokonalý deň plný zdravia a energie: To je Supershape Event!
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
10. APR 2024

Nielen účinné cvičenia, ale aj inšpiratívne diskusie sú u našich predplatiteliek a návštevníčok podujatia, veľmi obľúbené. Tento rok sa prítomné dámy počas jarného eventu môžu tešiť na tréningy v podaní Nadi Mezei, Janky Šimkovič, Princa Kevina Samuela či Janky Slačkovej.

event

Inšpirácia, kvalitná energia, štýlové oblečenie a doplnky

Tento aprílový event v priestoroch X-Bionic oživí úprimný rozhovor exkluzívnej hostky – obľúbenej speváčky Kataríny Koščovej a Janky Šimkovič s moderátorkou Lenkou Debnárovou. Tiež si môžete v stánku Všeobecnej zdravotnej poisťovne zmerať svoje telesné parametre a nechať si vysvetliť detaily svojej telesnej kompozície. V beauty zóne vám masérky ALPA uvoľnia svaly, zbavíte sa tak stresu a zlepšíte cirkuláciu krvi v tele.

Ak vás zaujíma účinná kozmetika, určite sa nezabudnite pristaviť pri stánku značky Puressentiel a Novexpert. Projekt Rozhýb to prináša športové pomôcky, ktoré budete môcť na mieste priamo mieste vyskúšať. Nebudú chýbať ani kvalitné výživové doplnky od MaxSport i Biomin, taktiež slovenskej značky FUTU či šťavy PiJUR plné antioxidantov a živín, ktoré vám dodajú energiu na celý deň.

Aby bol zážitok komplexný, nielen zvnútra, ale aj zvonku sa o seba môžete postarať – kvalitné, nielen funkčné oblečenie nájdete u Sisters Label, dizajnové kúsky zas v portfóliu Lenky Krivej, šmrncovné šperky v stánku Bounty Boho.

O celodenný pitný režim sa stará prírodná minerálna voda Gemerka s optimálnym pomerom dôležitých minerálov magnézia a kalcia. V uvítacich darčekových balíčkoch vás rovnako poteší časopis Evita určený aktívnym ženám a tiež darček od nášho partnera ČSOB. V záverečnej tombole hráte o hodnotné ceny značiek Bloom Robbins, suché šampóny Batiste a mnohé ďalšie. Všetky účastníčky získajú tiež hodnotné darčeky od Supershape a našich partnerov.

Začnite svoju cestu ku zdraviu

Dajte svojmu telu to najlepšie a zažite úžasný deň plný športu a energie. Nakoľko je aprílový event už vypredaný, tešíme sa na vás na Supershape Evente v Šamoríne už v novembri!

NASAJTE ATMOSFÉRU SUPERSHAPE EVENTU UŽ TERAZ!

Pri zakúpení Supershape FIT POBYTU 15.-17.11. je vstup na tento Supershape EVENT automatický a ZDARMA.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dokonalý deň plný zdravia a energie: To je Supershape Event!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.