TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Darinka formuje svoj život výzvami: Členstvo bolo tou najlepšou investíciou do seba

Redakcia

Mínus 14 kíl, zníženie viscerálneho tuku z 5 na 2 a metabolického veku dokonca zo 47 na 18! Nie, to nie je žart, takéto krásne výsledky pred časom dostiahla 2-násobná mamička Darinka Gaciková Gabajová vďaka našim Supershape výzvam. A na svojej ceste pokračuje stále ďalej, dokonca stratila ďalšie centimetre.

Darinka Gabajová
Zdroj: Archív D. Gabajovej
4. MÁJ 2023

Pred rokom sme o vás písali v súvislosti s Bikini výzvou, ktorú ste úspešne absolvovali rovnako ako niekoľko ďalších našich výziev. Čo sa zmenilo od nášho posledného článku?

Zmenilo sa to, že cvičenie a zdravú stravu už neberiem ako niečo krátkodobé pre schudnutie, ale beriem to ako súčasť môjho života. Idem si za svojím cieľom. Chcem mat zdravé telo a zdravú  myseľ. Preto sa denne venujem nejakej športovej činnosti, či už je to cvičenie v Supershape Premium, alebo je to beh, fitko prípadne obyčajná prechádzka v prírode. Pohyb vie neskutočne zresetovať a prečistiť hlavu, človeku dodá energiu a nový vietor. Preto ho vyhľadávam všade, kde sa dá.  Do tohto životného štýlu som sa naozaj zamilovala, držím sa ho už dva roky a stále pokračujem.

Prečítajte si Darinkin príbeh: Mamička dvoch detí schudla 14 kilogramov a našla záľubu v zdravom varení

Ako sa vám darí po čase, stále sa držíte návykov z výziev?

Samozrejme! Výzvy od Supershape mi ukázali cestu, po ktorej si kráčam, myslím si že oveľa jednoduchšie ako keby som ich neabsolvovala. Obsahujú mega veľké množstvo užitočných informácii a strašne veľa chutných receptov, z ktorých čerpám dodnes. Zistila som že vôbec nepotrebujem k svojmu životu kávu, nemávam bolesti hlavy, nechýba mi a nepijem ju. Obľúbila som si zelené a bylinkové čaje.

Pohyb vie neskutočne zresetovať a prečistiť hlavu, človeku dodá energiu a nový vietor. Preto ho vyhľadávam všade, kde sa dá. 

Aké je najväčšie plus, ktoré si ste si „odniesli“ z výziev?

Vďaka výzvam nemám absolútny problém s dodržiavaním pitného režimu, čo bol predtým môj obrovský problém. Naučila som sa pripraviť si plnohodnotné jedlo pre seba i celú rodinu do pár minút. Veľkými pomocníkmi boli a aj stále sú knihy Ľahký reštart, Zdravé rýchlovky a Nabitá kuchárka, na ktoré nedám dopustiť a vždy ma zachránia, keď neviem čo variť. Vďaka výzvam ale možno najmä vďaka Janke Šimkovič som sa naučila nenechávať samu seba na poslednom mieste. Stále sa snažím ukočírovať si nejako čas, aby som mala možnosť si zašportovať, samozrejme samej by mi to šlo oveľa horšie, ale neskutočnú podporu mám od manžela, za čo som mu strašne vďačná.

Darina Gabajová

Podarilo sa vám ešte viac spevniť a vyformovať telo?

Toto neviem objektívne posúdiť. Ale čo viem, som oveľa ohybnejšia, flexibilnejšia, nezmorduje ma naháňanie s deťmi, ľahšie sa mi behá, mám vo všeobecnosti viacej energie a cítim sa fit. Váhu mám už približne rok rovnakú, +- 1-2 kg hore dole. Od poslednej výzvy mám však o dva centimetre menej v páse!

Som oveľa ohybnejšia, flexibilnejšia, nezmorduje ma naháňanie s deťmi, ľahšie sa mi behá, mám viac energie a cítim sa fit!

Ktoré tréningy zo Supershape Premium využívate najviac?

Moje najobľúbenejšie sú: Power woman,  Woman Tabata, Power joga 2 a teraz najnovšie aj topka program Six pack. Tie cvičím najčastejšie, ale mám rada aj Super body 1 a Super body 2. Vlastne celý Supershape Premium je topka a moja najlepšia investícia do seba.

Darina Gabajová

Chystáte sa do najnovšej Letnej výzvy?

Určite áno. Už sa neviem dočkať a veľmi sa teším! Už ani neviem koľká výzva v poradí to pre mňa bude, no teším sa na ňu rovnako akoby bola prvá, pretože každá výzva je iná, každá je inak spracovaná a vôbec nie sú nuda. Sú vedené odborníkmi, od ktorých sa človek veľmi veľa dozvie a naučí. Každá Supershape výzva je premyslená, má hlavu aj pätu. Preto som si aj Supershape zamilovala a som mu stále verná. Veľká vďaka celému tímu za to všetko, čo robí!

Inšpirovala vás Darinka a jej zmena životného štýlu? Ak chcete dosiahnuť podobné výsledky ako ona, zapojte sa do našej Supershape Letnej výzvy. Čaká vás v nej 28 dní formovania a rysovania do plaviek s dôrazom na brucho, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Prihlásiť sa môžete už dnes!

Banner_Letna Vyzva 2023_1640x820

Zdroj: https://www.facebook.com/darina.gacikova/


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Darinka formuje svoj život výzvami: Členstvo bolo tou najlepšou investíciou do seba

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.