TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Dámska mikina – aký model si vybrať do telocvične?

Advertoriál

Povedzme si na rovinu, pri cvičení každá žena preferuje iný typ oblečenia. Niektoré ženy sa cítia pohodlne len v športovej podprsenke a legínach, iné zase uprednostňujú voľnejšie tričko a tepláky. Síce pri cvičení v posilňovniach a telocvičniach je zvyčajne ľuďom veľmi teplo, no na začiatok alebo v ranných hodinách, kedy je vonku chladnejšie počasie, si môžete obliecť aj dámsku mikinu. Aké dámske mikiny si vybrať do telocvične? Poradíme vám.

Dámska mikina – aký model si vybrať do telocvične?
Zdroj: PR, Seocentrum
20. OKT 2022

Trendy dámske mikiny vhodné aj do telocvične

Dámske mikiny sú veľmi pohodlný a univerzálny typ oblečenia, ktorý môžete nosiť skutočne kdekoľvek. Dámske mikiny môžete nosiť na bežný deň, na cvičenie, na domáce leňošenie, ale samozrejme aj na náročnú túru. Čo sa týka dámskych mikín do telocvične, v súčasnosti nájdete rôzne dámske mikiny vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré sú rýchloschnúce alebo odvádzajú vlhkosť z tela. Vďaka tomu je pokožka čo najdlhšie suchá, čo je dobré aj zo zdravotného hľadiska, ale aj z hľadiska pohodlnosti. 

Dámske mikiny do telocvične však môžu vyzerať aj veľmi trendy. Vybrať si môžete mikinu podľa farby, strihu, materiálu, ceny a značky. Veľmi pohodlné sú napríklad dámske mikiny na zips, ktoré jednoducho dáte dole, ak vám bude v telocvični až príliš veľké teplo. Pokiaľ chcete kvalitné a značkové dámske mikiny, určite odporúčame mikiny značky Adidas, Reebok, 4F, ktoré sú za dostupné ceny. O čosi drahšie sú napríklad dámske mikiny značky Under Armour, Calvin Klein, Puma či New Balance, ktoré sú vhodné na rôzne športy.

Dámske mikiny na beh, jogu a tréningy

Cvičiť počas jogy v mikine nie je veľmi príjemné, no ak chodíte pravidelne na jogu do nejakej telocvične, je dobré mať na sebe dámsku mikinu, ktorá vás počas nepriaznivého počasia ochráni. Vybrať si môžete na jogu dámsku mikinu rôznych strihov a dizajnov. Veľmi obľúbené sú krátke dámske mikiny, ale aj dlhé dámske mikiny na zips a bez zipsu. Veľmi trendy sú v súčasnosti dámske mikiny v púdrových odtieňoch, avšak určite nič nepokazíte aj klasickou čiernou mikinou na jogu. Na behanie je dobré si vybrať špeciálne bežecké dámske mikiny, ktoré sú zväčša vyrobené z rýchloschnúceho materiálu. Tento materiál je príjemný, pohodlný a priliehavý na telo, pričom materiál zaisťuje aj optimálnu cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu ostanete po celý čas v suchu a v pohodlí. 

Takéto dámske oblečenie sa určite oplatí mať, a to či už bežíte na bežiacom páse v telocvični, v posilňovni alebo aj vonku. Veľmi praktické sú aj otvory na palce na dámskej mikine, vďaka čomu sa vám rukávy nebudú vyhrňovať. Na tréningy si môžete napríklad vybrať tréningové dámske mikiny, ktoré sú taktiež vyrobené z materiálu, ktorý odvádza vlhkosť a pomáha udržiavať pokožku čo najdlhšie suchú. Opäť ide o veľmi pohodlný typ dámskej mikiny, ktorý sa vyrába v rôznych značkách a dizajnoch. Vybrať si môžete napríklad tréningovú mikinu na zips, bez zipsu, s vreckom alebo bez vrecka či dokonca s kapucňou alebo bez nej. Veľmi príjemné sú aj klasickéteplákové dámske mikiny, ktoré pokojne môžete nosiť do telocvične, ale aj na bežný deň.

Mikina_Priroda

Kde nakupovať kvalitné športové dámske mikiny?

Existujú rôzne e-shopy či špecializované kamenné predajne, kde nájdete širokú ponuku športového oblečenia. Pokiaľ rady nakupujete online, môžete vyskúšať nakupovať aj cez overený e-shop Answear, kde nájdete širokú ponuku kvalitných a značkových športových dámskych mikín určených aj do telocvične. Vybrať si môžete dámske mikiny do telocvičnepodľa dizajnu, materiálu, značky, podľa športu, ktorý chcete vykonávať a samozrejme aj podľa ceny. V súčasnosti na tomto e-shope môžete využiť skvelé zľavy a nakupovať tak dámske mikiny rôznych značiek za dostupné ceny. Vyberte si aj vy svoju vysnívanú dámsku mikinu bez výčitiek, ktorú môžete, samozrejme, nosiť aj na bežný deň. 

Zdroj foto 1: Maria Markevich / Shutterstock.com

Zdroj foto 2: Chalermpon Poungpeth / Shutterstock.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dámska mikina – aký model si vybrať do telocvične?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.