Odľahči telo a nakopni spaľovanie za 28 dní v REŠTART VÝZVE

CrossFiteri zamakajú v súťaži ALL IN na Wakekoch

redakcia

Prvý augustový víkend sa bude už tradične niesť v znamení CrossFitu. 

CrossFiteri zamakajú v súťaži ALL IN na Wakekoch
3. AUG 2016

Letná súťaž RRCFT: All in challenge sa koná už tretí rok na Wakelake – najvychytenejšom letnom areáli v Bratislave. CrossFitteri a atléti si zmerajú svoje sily a vytrvalosť. Ako býva zvykom, ALL IN preverí ich schopnosti plávaním, behom aj silovými cvikmi s činkami. Minulý rok organizátori prekvapili aj netradičnými pretekmi na SUP-och (standuppaddleboard) a my sme zvedaví, čo prinesú tento rok.

all in
Zdroj: CrossFit Bratislava

Na tomto hype-ovanom a očakávanom preteku stretneme aj mená ako Dominik Hopjak, ktorý si vzal na starosti prípravu workoutov, pri ktorej mu sekunduje aj Jindro Tovaryš. Ten si opäť tento rok vezme do ruky mikrofón a bude celý event komentovať, takže diváci si okrem poriadneho športového predstavenia užijú aj jeho štipľavé poznámky na adresu atlétov. Tréneri z CrossFit Bratislava – Erik Tóth, Dano Miladinovič a Radko Ivan budú na mieste robiť organizačný a rozhodcovský support – takže, ak si chcete s chalanmi o CrossFite pokecať a popýtať sa – máte ideálnu príležitosť.

all in
Zdroj: CrossFit Bratislava

Chalani z CrossFit Bratislava na facebooku prezradili, že do súťaže sa už prihlásila aj Natali Mišáková, ktorá minulý rok vyhrala súťaž, a to mala čerstvých 18 rokov. Natali je každým rokom v lepšej forme a miluje výzvy, preto sa teší na všetky baby, čo sa do súťaže prihlásia.

,,Tento rok si každý prihlásený odnesie aj goodiepacks darčekmi od sponzorov. Chceme tým motivovať čo najviac ľudí, aby sa prihlásili a zažili tú super súťažnú atmosféru, ktorú na Wakelake každý rok vytvoríme," hovorí Petra Uhlárová z RRCFT, ktorá  organizačne zastrešuje celý event.

all in
Zdroj: CrossFit Bratislava

Do súťaže sa môže prihlásiť naozaj každý, či už ide o začiatočníka, alebo profiCrossFittera. Máme aj ženskú aj mužskú kategóriu. Organizácia je jednoduchá – jeden workout pre všetkých, z ktorého postúpia do finále tí najlepší. CrossFitteri na najvyššom stupienku víťazov odídu s prizemoney a novými teniskami Nano 6.0.

Okrem super športových výkonov, napínavej atmosféry a krásnych vymakaných CrossFit tiel si na Wakelake môžete užiť aj slnko, vodu, dobré jedlo a svieže drinky, takže si poznačte do kalendára sobotu 6.8.2016 a vidíme sa na Wakelake.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - CrossFiteri zamakajú v súťaži ALL IN na Wakekoch

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2538
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.