Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Celebrity motivujú cvičením celý svet

Veronika Shoebridge

Byť zdravý a fit sa stáva mega trendy. Vedia to aj známe ženy, ktoré inšpirujú svojím aktívnym prístupom k životu veľké množstvo ľudí. 

Pozrite sa, ako cvičia celebrity
Zdroj: adidas.sk
15. JAN 2019

Je všeobecne známe, že čím slávnejší človek je, tým viac svojimi názormi, výberom športov a štýlom oblečenia ovplyvňuje ľudí, ich názory a pohľad na svet ako taký. Celebrity sú perfektným príkladom. Pod tento pojem sa už dávno nezaraďujú iba herci a speváci. Patria sem aj slávni športovci, podnikatelia či svetové topmodelky.

Pohyb je ich súčasťou

Dnes sa pozrieme na celebrity, ktoré na sebe naozaj makajú. Pohyb je súčasť ich života, a preto nás zaujali modelka Karlie Kloss, speváčka Dua Lipa, herečka Shay Mitchell, podnikateľka Hannah Bronfman alebo slávna tenistka Garbiñe Muguruza. Všetky sú zároveň aj ambasádorkami adidas. A práve týmito dámami je inšpirovaná aj aktuálna kolekcia športových podprseniek od značky adidas s názvom Statement Collection. Je určená ženám, ktoré chcú od svojho tréningu viac. Veríme, že vám práve ony dodajú novú inšpiráciu a motiváciu, ako tento rok odštratovať aktívne, zdravo a s množstvom energie.  

adidas

Modelka a anjelik Victoria’s Secret Karlie Kloss je vegetariánkou a udržiavanie svojej postavy v tip-top forme má v podstate v náplni práce. Preferuje pilates a jogu, ale nepohrdne ani dobrým silovým tréningom či kardio cvičením SoulCycle. Tvrdí totiž, že nechce byť štíhla, ale silná. To je podľa nej sexy.

Preto sa takýmto ľuďom často hovorí aj influenceri („vplyvní užívatelia“). Títo ľudia majú vďaka svojmu „statusu" nielen rôzne výhody, ako spolupráce s prestížnymi značkami, ale aj veľkú zodpovednosť. Zodpovednosť v tom, ako sa správajú, aké produkty, resp. s akými značkami spolupracujú, čo odporúčajú, čo povedia a ako vlastne žijú. 

Ak ste teda skôr fanúšičkou pomalšieho typu tréningu, ako je joga či pilates, zvoľte napríklad podprsenku „All Me“ s nízkou podporou, ktorá vám zabezpečí pohodlie a dostatočnú voľnosť pri pohybe.

adidas

Mladá podnikateľka Hannah Bronfman je tiež vyznávačkou zdravého a aktívneho životného štýlu. Cvičí aspoň 5-krát do týždňa. Skúša rôzne typy tréningov, teda nie je fanúšičkou jedného konkrétneho druhu cvičenia. Buď si ide zaplávať, alebo sa vyberie na turistiku. Hlavné je, že je aktívna.

Znie to presne, ako niečo, čo rady robíte aj vy? Tiež milujete turistiku, beháte alebo bicyklujete? Potom si vyberte podprsenku „Don’t rest“. Vďaka strednej podpore a funkcii „anti bounce“ je vhodná práve na takéto typy pohybovej aktivity.

adidas
Herečka Shay Mitchell, speváčka Dua Lipa ako aj ženská svetová tenisová hviezda a víťazka grandslamu Garbiñe Muguruza sú zasa typy žien, ktoré preferujú tvrdé a intenzívne tréningy. Shay miluje box a Garbiñe zasa trénuje nielen na kurte s raketou v ruke, ale k jej príprave patrí aj silová zložka vo fitcentre.

Populárna speváčka Dua Lipa má brucho, ktoré jej závidia tisíce žien. Ako sa k nemu dopracovala? Nuž, bude to znieť netradične, ale keďže je maximálne pracovne vyťažená, ostáva jej na cvičenie iba 15 minút denne, a tak si vyberá skôr vysoko intenzívne intervalové tréningy. Osvedčili sa jej cviky, ako horolezec alebo angličáky. Ak má však viac času, rada boxuje. 

Takéto typy tréningov si žiadajú tú najsilnejšiu možnú ochranu pre poprsie a práve to poskytuje podprsenka „Stronger for it“. Má nastaviteľné popruhy, je vhodná aj pre väčšie poprsie a perfektná pre vysoko intenzívne typy športov.

Inšpirovali sme aj vás k tomu, aby ste nový rok odštartovali športovo? 

adidas


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Celebrity motivujú cvičením celý svet

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.