TU nájdeš vyše 100 tréningov už za 6,50 € mesačne

Ako sa dostať po sviatkoch do formy

redakcia

Od nového roka chudnem! A budem jesť len zdravé jedlo. Každý deň budem cvičiť... Ktoré z týchto predsavzatí ste si dali vy? Predtým, než odpoviete, tak si prečítajte naše tipy ako sa skutočne dostať do formy po sviatkoch. A udržať si zdravé telo celý rok.

Ako sa dostať po sviatkoch do formy
Zdroj: Jana Simkovičová
9. JAN 2018

Začiatok nového roka je spojený s predsavzatiami. Ak patríte medzi tých, ktorí sa rozhodli zmeniť životný štýl, čaká vás plno nových výziev. Ako teda schudnúť, zmeniť svoje telo a upevniť si zdravie? Máme pre vás 6 preverených tipov, ktoré vás navedú na správnu cestu.

1) Schudnite po sviatkoch (ale zdravo)

Od začiatku nového roka už niekoľko dní uplynulo. Ak sa vám nepodarilo „nabehnúť“ na pravidlá, ktoré ste si určili, nezúfajte. Začnite teraz. Práve v tejto minúte. V prípade, že žiadne pravidlá nemáte, ale túžite s nelichotivými faldíkmi na bruchu, stehnách či zadku niečo urobiť, na začiatok sa riaďte týmito jednoduchými zásadami.
do formy

2) Fit po sviatkoch: útok na pevný zadok

Vypracovať si pevný zadok je sen každej ženy. Nie je to ľahké, ale samozrejme, dá sa všetko. Pozrite sa, ako na to. :)

do formy 2

3) Štartujeme povianočné chudnutie. Ako zatočiť s kilami?

Máme pre vás základné rady, ktoré vám pomôžu po sviatkoch rýchlo, ale rozumne schudnúť.

do formy 3

4) Ako si vypracovať štíhle stehná?

Chcete vypracované a štíhle nohy? Trápia vás trasúce sa stehná? Musíte sa do toho poriadne oprieť. Pekné nohy nie sú len tak, treba cvičiť. Poradím vám, ako schudnúť a ako sa dopracovať k pekným a štíhlym nohám.

do formy 5

5) Celebrity prezradili, na čom aktuálne fičia, aby mali super postavu a boli fit.

do formy 6

Zdravé jedlo a recepty vyzerajú na fotkách lákavo, video návody sa zdajú byť ľahké, ale priznajme si, kto z nás má čas stáť ešte po práci “za hrncami” a pripravovať si každý deň zdravé jedlo, ktoré si vezme so sebou na celý deň? 

Ešteže je tu záchrana. Vitabox zdravé menu, ktoré pre vás varia každý deň čerstvé, je zabalené v praktických krabičkách a doručené k vám. Či už ste v práci alebo doma.

Nepotrebujete diétovať? Tak to je dobre. Pretože Vitabox podporuje dlhodobý zdravý štýl. Menu vo Vitaboxe je na každý deň iné a dokonca si máte možnosť vybrať zo 14 programov a nakombinovať si tak menu skutočne podľa seba a svojej chuti. Do stálej ponuky patria obľúbené programy ako je Celodenné menu SLIM, Office menu alebo Obedové menu (prípadne aj s variantou, kde je večera ako hlavné jedlo).

Ako schudnúť aj bez cvičenia?

Veľmi jednoducho. Na stránke www.vitabox.sk si vyberiete program a potom sa už len tešíte, ako vám kuriér každý deň medzi 9 ráno a 13 popoludní zavolá, že je zdravé jedlo na ceste k vám.

6) Recept na Cícerovú panvičku

Ak si predsa chcete variť sami doma, tak vám odporúčame tento zdravý a rýchly recept, ktorý pripravíte jednoducho a do 30 minút. A prezradíme, že ho nájdete v bestselleri ZDRAVÉ RÝCHLOVKY.

do formy 7

7) Nestresujte! Začať sa dá vždy

Nezabudnite, že ak ste to aj znova prehnali počas sviatkov, nevadí. Začať sa dá vždy. Je to známka toho, že sa nevzdávate. Nikdy nie je neskoro na to, aby ste uskutočnili zmenu. A ideálne po novom roku :) Skúste to s video programom na domáce cvičenie SUPER BODY. Počas zimy je ideálny, lebo nemusíte chodiť nikam von ani do fitka. Tréningy sú zostavené do 30 minút, tak aby ste to stíhali aj po práci. Predstavte si, s akým skvelým pocitom začnete Nový rok. V prípade, že hľadáte novú fit inšpiráciu v stravovaní, vyskúšajte knihu NABITÁ KUCHÁRKA. Táto kniha je presne to, čo potrebuje každý, kto chce chudnúť zdravo, rozumne a hlavne navždy. Predstavuje jednoduchý návod, kde začať pri príprave fit a zároveň zdravých jedál. Kniha je zostavená z receptov známach trénerov a výživových poradcov, ktorí si ich sami pripravujú. Pod každým receptom nájdete aj výživové hodnoty,v ktorých sa zorientujete okamžite. 

 

knihy

Ktorým z tipov začnete, aby ste získali späť telo, ktoré ste mali pred sviatkami?


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako sa dostať po sviatkoch do formy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2532
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.