Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

6 najčastejších benefitov Supershape výziev: Na týchto pozitívach sa všetky zhodnete!

Barbora Volná

Posielate nám veľa správ týkajúcich sa našich programov. Skúsenosti, výsledky vášho snaženia či zhodnotenie jednotlivých výziev. Často v našich správach nájdeme aj poďakovanie, že sme vás naviedli na zdravý životný štýl a vďaka Supershape tréningom a vedeným výzvam sa cítite spokojnejšie, zdravšie a sebavedomejšie. V čom sa všetky zhodnete?

Jana Simkovic_Lucia Babony_Ivana Antal_4-3
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
12. JAN 2023

1. Pestrosť tréningov vyhovie každej

Oceňujete, že si nájdete vždy „to svoje“. Žiadne nudné stereotypné plány, ktoré sa vám zunujú už po mesiaci cvičenia. V portfóliu Supershape Premium členstva si prídu na svoje všetky ženy bez výnimky. Máme programy pre tehuľky, čerstvé maminy, milovníčky dynamických tréningov počnúc nadupaným kardiom v programoch Superbody alebo Woman Tabata cez budovanie svalovej hmoty v Power Woman až po strečingové tréningy či programy pre fanúšičky jogy. Ponúkame perfektný plán pre spevnenie stredu tela v programe Sixpack a mnoho ďalších programov pre spaľovanie tuku, rysovanie či spevnenie postavy. V našom Premium členstve máte zahrnuté aj všetky Supershape výzvy, ktoré obsahujú nielen dôsledný pohybový, ale taktiež stravovací plán podrobne zostavený renomovanými odborníkmi na výživu. K dispozícii majú naše členky všetky výzvy i nové programy automaticky sprístupnené, takže majú všetky naše počiny „z prvej ruky“.

2. Jedálničky sú nielen zdravé, ale aj chutné a sýte

Mnohé si ceníte, že s nami nemusíte hladovať, práve naopak, ste sýte, plné energie a spokojné. Nie je to až taká veda, ako by sa mohlo zdať. V snahe schudnúť často jete menej ako je hodnota vášho bazálneho metabolizmu, čím ho chtiac – nechtiac spomaľujete. My vás učíme stále jedno a to isté – nevynechávajte jedlá, naučte sa suroviny kombinovať a nebojte sa zdravo jesť. Nutrične vyvážené jedlo 5x denne, pohyb, kvalitná regenerácia v podobe dostatočného spánkového režimu, zvládanie stresu a oddych sú naším receptom ako sa cítiť vo svojom tele dobre. A vaše reakcie na našu filozofiu sú toho živým dôkazom. Chudnutie nemusí byť len nepríjemné, skúste to s nami – nový rok začíname Supershape Reštart výzvou s obľúbeným a skúsenou výživovou špecialistkou Judit Tkáčovou. Registrovať sa môžete priamo TU.

Banner_Restart Vyzva 2024_1640x820

 

3. Zmena návykov a vytvorenie rutiny smeruje do cieľa

Výsledky hovoria samy za seba – bez hladovky a prísnych reštrikcií. Nenútime vás vyhadzovať čokoľvek z jedálnička. V tom vyváženom by sa mali nachádzať tuky, cukry i bielkoviny – jednoducho všetky makroživiny. Vy samy ste dôkazom toho, že keď ste zaradili aj toľko obávané sacharidy vo vyváženom množstve, pridali na bielkovinách a dopriali si rozumné množstvo tukov, výsledky na seba nenechali dlho čakať. Vyváženosť, pravidelnosť a zdravé návyky – presne k tomu sa vás snažíme viesť. A vy ste dôkazom toho, že to funguje!

4. Nafukovanie, zlé trávenie a kožné problémy sa dajú odstrániť

Zbavili sme vás akné, ekzémov, nafúknutého brucha, zápchy, migrén... Viete, čo za tým stojí? Strava, šport, spánok, láska k sebe samým. To sú atribúty, piliere, ktorým my v Supershape veríme a vieme, že fungujú. A sme veľmi radi, že fungujú aj vám – svedčia o tom desiatky vašich správ, fotiek a porovnaní pred a po. Ďakujeme, že sme partnerom na vašej ceste k lepšiemu životu, že vás môžeme sprevádzať pri vašich zdravších rozhodnutiach.

5. Pravidelná, vyvážená strava naštartuje metabolizmus

Nie hladovka, nie nízkosacharidová alebo bielkovinová diéta. Udržateľný, pestrý, pravidelný a vyvážený jedálniček zo skutočných potravín – to je náš recept, ktorý vám ukazujeme v každej vedenej výzve. A verte, ono to funguje – napokon, vaše skúsenosti, fotky, správy... nás vždy len utvrdia v tom, že jediná cesta, je cesta udržateľnosti. Pohyb, aktivita, radosť – to sú tie prísady, ktoré nás, vás, robia šťastnými, spokojnými – komfortnými vo svojom tele. Súhlasíte?

6. Energia spočíva v cvičení a v jedle

Už piaty alebo siedmy deň našich výziev hlásite prílev energie. Radosť. Nové vnímanie prítomnosti, spokojnosť, chuť tvoriť, naštartovať svoj život novým, lepším smerom. Táto esencia je vzácnosťou, oplatí sa ju zažiť na vlastnej koži. Ak sa práve teraz odhodlávate na zmenu, máme pre vás jasnú odpoveď. Rozhodne ÁNO!

Aj vám môže Supershape Reštart výzva zmeniť život k lepšiemu. Tento účinný program pod vedením Janky Šimkovič a Judit Tkáčovej je zostavený odborníkmi z oblasti výživy a cvičenia tak, aby sa vám podarilo získať správne pohybové a stravovacie návyky, nevyhnutné pre vyformovanie tela a udržanie váhy bez obmedzovaní. Pridajte sa k nám a zmeňte svoj život!

Banner_Supershape Restart vyzva 2024_1080x1080


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 6 najčastejších benefitov Supershape výziev: Na týchto pozitívach sa všetky zhodnete!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.