Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

33 vs. 40 rokov: Aj vy môžete vyzerať a cítiť sa lepšie vďaka Reštart výzve

Moja cesta bola plná pokusov a omylov. Nie je to len o „kockách“ na bruchu. Dôležitý je životný postoj a zdravé telo. Dnes viem, že ho môže mať každý, keď sa rozhodne – nielen ja, ale aj vy!

Jana Simkovic -premena - 33 vs 40
Zdroj: Archív J. Šimkovičovej
13. JAN 2023

Po pôrode mi ostalo takmer 20 kíl a nepáčilo sa mi, ako vyzerám. Menilo sa mi myslenie a cítila som sa zle. Nebola som to ja. Vždy som mala tendenciu priberať. Nadváha nie je nič príjemné v žiadnom veku, no v tom vyššom spôsobuje naozaj mnoho zdravotných problémov. Vysoký krvný tlak, boľavé kĺby, osteoporózu, vysoký cholesterol, diabetes... a mohli by sme pokračovať. Alebo viete čo? Zabrániť tomu, kým je čas.

Dôležité je zdravé, pevné telo, ktoré vás podrží

Telo, v ktorom vďaka strave, pohybu, spánku, a iným dôležitým faktorom, všetko funguje, ako má. Podstatná je hlava, ktorá má vďaka endorfínom z pohybu pozitívne myslenie, nastavenie a najmä, nevzdáva sa. Sila, energia, radosť – vďaka zmene, ktorej som sa otvorila, a pre ktorú som sa rozhodla, som plná života, neprežívam, ale skutočne žijem. Nejde až tak o fyzickú zmenu, tá ide ruka v ruke so zmenou psychickou. Najväčšia zmena je v životnom postoji. Žijem aktívny život, ktorý ma napĺňa a teší. Som silná a spokojná. Vyzerám a cítim sa oveľa lepšie v 40-tke, ako v 33-ke. Vy to môžete mať rovnako.

Podstatná je hlava, ktorá má vďaka endorfínom z pohybu pozitívne myslenie, nastavenie a najmä, nevzdáva sa.

Vytúžená zmena nie je nedosiahnuteľný cieľ, práve naopak

U mňa boli začiatky plné pokusov, omylov a špekulácii. Príliš málo jedenia, veľa cvičenia, málo spánku. Keby som vtedy vedela všetko to, čo sme dnes pre vás pripravili do Supershape Reštart výzvy! Toľko vychytávok ohľadom stravy, cvičenia, aj oddychu, stresu, spánku, pitného režimu... Nie je to až také zložité, ako sa na začiatku zdá. Aj preto robíme obľúbenú novoročnú Supershape Reštart výzvu, v ktorej vás vedieme krok za krokom k štíhlemu, pevnému a najmä zdravému telu. Vďaka nej tak môžu zažívať úspešnú premenu nielen svojho tela, ale celkovo životného fungovania tisíce ďalších aktívnych žien.

Poďte so mnou do reštartu!

V našej najnovšej výzve sa vám bude spolu so mnou a ďalšími profesionálnymi Supershape trénerkami venovať aj skúsený výživový špecialista Michal Páleník, ktorého určite poznáte z úspešnej relácie TV Markíza Extrémne premeny. Podľa Michala sú kľúčové najmä každodenné návyky. Strava, pohyb, motivácia, ciele, zvládanie stresu, spánok a pitný režim. Podrobne ich rozoberáme v Supershape Reštart výzve.

Čo všetko vás v nej čaká?

  • 28-dňový plán pre vybudovanie zdravých návykov pod vedením odborníkov na stravu a pohyb.
  • 20 online tréningov na spaľovanie, spevňovanie a rysovanie s profesionálnymi trénerkami, pre začiatočníčky aj pokročilé.
  • 4 výživové plány od skúseného výživového špecialistu Michala Páleníka.
  • 60 fit receptov na raňajky, desiate, obedy, olovranty a večere vo viacerých chutných variantoch.
  • 4 live rozhovory s Jankou Šimkovič a Michalom Páleníkom o tom, čo ťa najviac zaujíma o stravovaní, cvičení aj motivácii.
  • Množstvo ďalšej motivácie a podpory, vrátane edukatívnych videí o dôležitých faktoroch ovplyvňujúcich chudnutie a celkovo zdravie.

Supershape Restart Vyzva 2023

Začíname spolu už 16. januára, preto prihlásením určite neváhajte. Novoročná výzva je zostavená tak, aby vás nakopla a nasmerovala k zdravšiemu životnému štýlu. Nebudem vám sľubovať výsledky, pretože závisí od vás, ako ju uchopíte. Môžem vám však sľúbiť, že vás na tejto ceste budem sprevádzať a pomôžem vám ju úspešne dokončiť. Verím, že výsledky na sebe ucítite tak ako ja. 

Tak čo, pôjdete do toho s nami? Ja budem v Supershape Reštart výzve určite. Pozývam vás na svoj Instagramový profil @janasimkovic, kde budem moju cestu reštartom podrobne zaznamenávať.

Jana Śimkovič - instagram


Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 33 vs. 40 rokov: Aj vy môžete vyzerať a cítiť sa lepšie vďaka Reštart výzve

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.