Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom.

3 dynamické tréningy pre intenzívne spaľovanie

redakcia

Ešte stále cítite vo svojom tele, že sa nedostalo do formy z hodovania počas sviatkov? Tak si poďte poriadne zacvičiť, napríklad s týmito troma dynamickými tréningami pre intenzívne spaľovanie.

3 dynamické tréningy pre intenzívne spaľovanie
Zdroj: AdobeStock
17. JAN 2023

Výborný systém pohybu pre chudnutie, budovanie kondície aj sily sú intenzívne intervalové cvičenia. Ako hovorí názov, tieto tréningy netrvajú dlho, no sú intenzívne a jednotlivé cviky sú ohraničené intervalmi.

V nasledujúcich troch videách nájdete tri rôzne tréningy. Najskôr si však dajte rozcvičku, aspoň 5-10 minút. Je to dôležité, aby svaly boli poriadne zahriate, počas cvičenia ste mohli ísť na plný výkon a nezranili ste sa. Na záver si potom dajte uvoľňujúci strečíng, pri ktorom svaly a šľachy natiahnite.

Na nasledujúce dynamické tréningy pre intenzívne spaľovanie nepotrebujete veľa miesta. Postačí aj kúsok priestoru v obývačke. Trénerky vám vo videu predvedú aj vysvetlia jednotlivé cviky, takže môžete ísť rovno na to. 3, 2, 1... idete.

Ak potrebujete odľahčiť a vyrysovať svoje telo, zapojte sa do obľúbenej Supershape Reštart výzvy. Tento účinný program pod vedením Janky Šimkovič a Michala Páleníka je zostavený odborníkmi z oblasti výživy a cvičenia tak, aby sa vám podarilo získať správne pohybové a stravovacie návyky, nevyhnutné pre vyformovanie tela a udržanie váhy bez obmedzovaní. Pridajte sa k nám aj vy!

Banner_Supershape Restart Vyzva 2023_1640x820


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 3 dynamické tréningy pre intenzívne spaľovanie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.