Vyformuj sa za 28 dní v Supershape LETNEJ VÝZVE!

VIDEO TRÉNING - Ako cvičiť brucho doma, ak chcete výsledky

redakcia

Čím je bližšie leto, tým viac je dopyt po cvikoch na brucho. Je to pochopiteľné, veď menej odevu viac odhalí. Preto sme pripravili pre vás tri tréningy, ktorými môžete cvičiť brucho aj doma, tak aby ste postupne videli výsledky.

VIDEO TRÉNING - Ako cvičiť brucho doma, ak chcete výsledky
Zdroj: AdobeStock
3. MÁJ 2022

Ešte predtým, ako začnete cvičiť brucho, je dôležité si pripomenúť, že túto časť tela necvičíme len preto, aby sme na nej mali kocky.

Brucho je mimoriadne dôležité preto, že je centrom tela a teda podmieňuje pohyblivosť celého tela. No a potom je tu ešte fakt, a síce, v bruchu sa nachádza tráviaca sústava, na ktorú má vplyv aj to, ako dýchame. A práve pri cvičení brucha sa učíme tiež správne dýchať a tým nepriamo pomáhame aj nášmu tráveniu a našej imunite.

Preto sa poriadne rozvičte, zohrejte a poďte si dať nasledujúce tréningy. Ak zvládnete, môžete si ich dať za sebou všetky tri ako jeden tréning, ak nie, tak postupne, čo deň, to jeden video tréning.

Cvičením vás prevedú profesionálne trénerky, ktoré aj vysvetlia, ako jednotlivé pohyby robiť správne.

Ak si chcete vyformovať brucho ako aj celú postavu, tak celý návod nájdete v Supershape LETNEJ VÝZVE. Čaká vás 28 dní, počas ktorých vás budeme sprevádzať krok za krokom pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo.

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING - Ako cvičiť brucho doma, ak chcete výsledky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.