Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Top 5 YouTube kanálov, ktoré ťa dostanú do formy

redakcia

Leto je obdobie, kedy nám na tom, aby sme boli vo forme, záleží snáď najviac. Či už chcete schudnúť, nabrať svalovú hmotu alebo sa len cítiť lepšie, základom je tá správna motivácia. 

YouTube, Facebook, Social media
28. JUL 2017

Vybrali sme pre vás päť YouTube kanálov, ktorých autori vám predvedú jednotlivé cviky alebo celé tréningové série. Ak budete počúvať ich rady, budete fit a precvičíte si tie správne partie aj bez platenia drahých fitness trénerov priamo v posilňovni.

CezTrenera.sk - Tento kanál ponúka niekoľko desiatok videí, z ktorých zaujmú hlavne dve kategórie. Tréningový plán na chudnutie podrobne vysvetľuje cvičenia rozložené do šiestich týždňov a 20-tich tréningov. Všetky zvládnete bez akéhokoľvek náradia aj doma v obývačke.

Okrem toho je tu aj viac než päťdesiat rýchlych video receptov na zdravé a chutné dobroty pre doplnenie stratenej energie.

FitLady Jen - Aj pri tejto mladej blogerke sa oplatí prepnúť na zoznam videí. Svoju tvorbu a ukážky cvičení totiž rozdelila podľa jednotlivých partií - pre chrbát, ruky, brucho, zadok a podobne. Väčšinu cvikov budete robiť s vlastnou váhou, jednu sériu si ale spestríte aj takzvaným kettlebellom. Ide o špeciálne závažie, ktoré si však môžete kúpiť aj domov.

Michal Kyselica - Mužskí tréneri sa zvyčajne zameriavajú na zdvíhanie poriadneho železa a budovanie či formovanie lákavo vyzerajúcich svalov. Michal Kyselica má na YouTube viac než 70-tisíc odberateľov a najsledovanejšie videá sa naozaj zaoberajú cvikmi na nabratie svalov pre mužov.

Na niektoré videá si však určite kliknú aj ženy. Michal si pre ne pripravil napríklad tréning na zadok či brucho.

BodyRock - Viete, čo je výhodou zahraničných tréningových videí? Ak sa pozeráte na dobre predvádzané cviky, môžete ich zopakovať aj bez toho, aby ste rozumeli čo i len slovo po anglicky. Mimo Slovenska potom nájdete niekoľkonásobne viac obsahu.

Hoci, autorka dnes už takmer miliónového kanála BodyRock, to k nám nemá až tak ďaleko. Pochádza zo susednej Českej republiky. Aktuálne tu videá pribúdajú prakticky každý deň:S autorkou si totiž môžete strihnúť sériu, na konci ktorej o niekoľko týždňov spravíte 1250 opakovaní.

 

Mario Tomic - Pre sledovanie tohto kanála už angličtinu určite budete potrebovať. Niekoľkominútové videá robí formou podcastov, poskytnú vám teda veľa informácii o všetkom, čo so zdravou stravou a cvičením súvisí.

Tomic pokrýva aj témy doplnkov výživy a motivácie, no samozrejme nechýbajú ani videá s ukážkou jeho najobľúbenejších cvičení alebo tipov na rýchle recepty s množstvom proteínov pre rast svalov.

Všetky videá si môžete pozrieť doma, avšak počas slnečných dní vám cvičenie pôjde lepšie na čerstvom vzduchu. Ukážky a podcasty zvládnete aj cez mobil, vo vlaku či autobuse cestou do práce. Až do 15. septembra sa navyše nemusíte starať o žiadne prenesené megabajty. S novou SIM kartou od mobilného operátora 4ka totiž dostanete nekonečné mobilné dáta úplne zadarmo. Sledovať a cvičiť tak môžete kedykoľvek a kdekoľvek celé leto. 

Zdroj titulnej fotografie: Pixabay.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Top 5 YouTube kanálov, ktoré ťa dostanú do formy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2558
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.