Workout a yoga, jedinečný zážitok s Justwoman

redakcia

Počula si už niekedy o komunite Justwoman? Justwoman je unikátne miesto, ktoré ponúka ženám možnosti hýbať sa, stretávať úžasne ženy a vybudovať si lásku k pohybu.

Workout a yoga, jedinečný zážitok s Justwoman
28. MÁJ 2019

Justwoman oslovuje hlavne ženy, ktoré sa boja začať a ktoré nevedia ako začať. Donedávna tento koncept tvoril len jednodňové podujatie na Draždiaku a množstvo free yoga tréningov. No od apríla spustila agentúra DNA aj ktívnu prípravu na Justwoman by Divas s názvom - Justwoman Experience. Justwoman Experience je séria sobotňajších tréningov a yogy, ktoré sa odohrávajú na Martinčekovej 17, ich kapacita je 50 žien a vstupné len 6e.

Hodina workoutu a yogy vytvára balans, ktorý napomáha aj úplným začiatočníčkam odchádzať s pozitívnym pocitom z toho, že pre seba niečo urobili. Toto prepojenie zároveň vyjadruje balans, ktorý je nutnou súčasťou nášho života, aby sme boli šťastné a aby nás život bavil. 

Túto sobotu sme mali možnosť vyskúšať Justwoman workout a Ashtangu yogu. Partnerom Justwoman Experience je aj spoločnosť Samsung, ktorá vďaka hodinkám Galaxy Active Watch dohliadala na správny tep a teda aj správne a efektívne cvičenie účastníčiek. 

Samsug

Tie sa cez prestávku zúčastnili trojminútovej Samsung Challenge a víťazka si domov odniesla úplne nové Samsung Galaxy Active Watch a druhá umiestnená dáma si zas odniesla Samsung Galaxy Buds – bezdrôtové slúchadlá.

Celý event ukončili dámy hodinou yogy, výborne sa vytrečovali, spomalili a ponorili sa do ticha sobotňajšieho rána. Medzi účastníčkami sa objavila aj influencerka Sisa Križanová, moderátorka Adriana Poláková a fashion blogerka JMP Monique.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Workout a yoga, jedinečný zážitok s Justwoman

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2444
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.