Zapoj sa s nami do BEŽECKEJ VÝZVY!

VIDEO TRÉNING: Účinný strečing s power jogou

redakcia

Ako sa rozcvičiť pred tréningom, keď sa vám veľmi nechce? Skúste ísť na to postupne a vyskúšajte napríklad tento pomalý, ale účinný strečing s power jogou.

VIDEO TRÉNING: Účinný strečing s power jogou
Zdroj: Tatiana Gernátová
13. OKT 2020

Power joga nie je len ucelený systém fyzických a dychových cvičení. Jednotlivé pohyby viete využiť aj ako strečing. Napríklad pred inými športovými aktivitami.

Nie vždy sa totiž človeku chce rozohrievať dynamickými, intenzívnymi cvikmi, občas na to treba ísť pomaly. A práve vtedy je vhodné siahnuť po tomto účinnom strečingu s power jogou.

Správne prevedenie cvikov vám v nasledujúcom videu ukáže a vysvetlí certifikovaná inštruktorka power jogy, Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Účinný strečing s power jogou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2510
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.