Zapoj sa s nami do DETOX VÝZVY!

VIDEO TRÉNING: Účinné cviky, ktoré vás zbavia dvojitej brady

redakcia

Lektorka tvárovej gymnastiky prezradí, ako sa pomocou jednoduchých cvikov zbaviť nevzhľadnej dvojitej brady. 

VIDEO TRÉNING: Účinné cviky, ktoré vás zbavia dvojitej brady
1. FEB 2019

Dvojitá brada netrápi iba ľudí s nadváhou, ale aj tých štíhlych. Výbornou správou však je, že sa jej dá dať zbohom cvičením. Známy je, napríklad cvik s tenisovou loptičkou – tenisovú loptičku priložíte na oblasť hrdla a pridŕžate ju bradou. Následne treba loptičku 10-krát stlačiť a cvik robiť minimálne raz denne v niekoľkých sériách, napríklad večer pred spaním.

Ak sa vám tento cvik nepozdáva a zároveň radi využívate čas efektívne, máme tu pre vás video s radami a cvikmi, ktoré môžete robiť, napríklad doma pri varení či upratovaní. Viac vám prezradí odborníčka na tvárovú gymnastiku Ivetka Štecová.

Kto je Iveta Štecová?

Ivetka je certifikovanou trénerkou tvárovej gymnastiky, pričom dlhé roky pracovala pre nadnárodné kozmetické spoločnosti a získavala vedomosti o účinných látkach v kozmetike. Patrí medzi dámy, ktoré sa sústavne vzdelávajú. Verí, že správna starostlivosť, vhodná životospráva a cvičenie tvárovej gymnastiky sú kľúčom ku kráse a zdraviu bez použitia invazívnych zákrokov. „Pri cvičení by ste nemali zabúdať ani na prvok krásy. Vašou vizitkou je aj vaša tvár, ktorá by mala byť svieža a vypnutá. Toto môžete dosiahnuť tvárovou gymnastikou, sériou jednoduchých a účinných cvičení. Ako 45-ročná lektorka som sama dôkazom toho, že tvárová gymnastika naozaj funguje,“ pripomína Ivetka.

Tvárová gymnastika v podaní Ivetky Štecovej je aj súčasťou programu SUPER BODY. SUPER BODY je komplexný video program na domáce cvičenie, zameraný na schudnutie a spevnenie celej postavy.

Super body


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Účinné cviky, ktoré vás zbavia dvojitej brady

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2508
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.