VIDEO TRÉNING: Tvárová gymnastika - Cvik Lev

redakcia

O tom, že tvárová gymanastika naozaj funguje, vás presvedčí jej 46-ročná lektorka Ivetka Štecová. Zavyplazujte si s ňou jazyk v cviku Lev, prekrvte vaše tvárové svaly a zbavte sa vrások.

Iveta Stecova_4-3
Zdroj: Tatiana Gernátová pre SUPER BODY
30. APR 2019

Tvárovou gymnastikou v skratke precvičujete svaly tváre, výsledkom čoho je pevnejšia a pružnejšia pokožka. Ak totiž cvičíte na to aby ste mali štíhle bruško, pevný zadok či prsia, prečo by to nefungovalo aj na tvár?

Nie je potrebné hneď investovať do drahých kozmetických prípravkov či zásahov - pomôcť vám môže práve cvičenie tvárovej gymnastiky, spolu so správnou výživou a hydratáciou pleti.

V nasledujúcom video tréningu vás prevedie cvičením tvárovej gymnastiky jej skúsená inštruktorka Ivetka Štecová. Cvičiť môžete doslova kedykoľvek a kdekoľvek. Veľkou výhodou je, že vás celým cvičením Ivetka sprevádza, vyvetľuje ako správne cvičiť a čo je dôležité, tak aby ste z tvárovej gymnastiky získali maximum.

Video tréningy Tvárovej gymnastiky s Ivetkou Štecovou sú súčasťou programu na domáce cvičenie SUPER BODY. Ide o kompletný program pre štíhle a pevné telo, dostupný v ON-LINE aj DVD podobe. Obsahuje viac než 12 hodín cvičení, ktoré zvládnete bez pomôcok a do 30 minút.

Super Body_On-line_DVD_1920x1080px


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Tvárová gymnastika - Cvik Lev

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2471
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.