VIDEO tréning, ktorý vás zbaví nechceného tuku

redakcia

Hľadáte spôsob, ako spáliť prebytočné tukové zásoby? Stavte na tréning zostavený odborníkom na silový tréning – Michalom Králikom.

VIDEO tréning, ktorý vás zbaví nechceného tuku
Zdroj: Michal Králik
2. JUL 2019

Niektorí z nás využívajú príjemné teplé dni na leňošenie, iní radšej oddychujú aktívne, ďalší urobia kompromis, teda čas venujú rovnomerne cvičeniu i odpočinku. Potom je tu špeciálna kategória ľudí, pre ktorých leto predstavuje ideálny čas na chudnutie, pretože k dispozícii je kopec čerstvej zeleniny a ovocia a zároveň počasie ponúka ideálne príležitosti na športovanie vonku.

Ak patríte medzi tých, ktorí sa túžia raz a navždy zbaviť nevzhľadnej pneumatiky na bruchu či ovisnutého zadku, ste na správnom mieste. Máme totiž pre vás tréning vytvorený odborníkom, ktorý sa špecializuje na silové cvičenie. Tréner Michal Králik ho zostavil tak, aby vám pomohol so spaľovaním tukových zásob. Tvoria ho štyri cviky, ktoré by ste mali odcvičiť za sebou bez dlhých prestávok, ideálne bez prestávky, a to v štyroch až šiestich kolách. Výborné je to, že tréning môžete cvičiť aj vonku.

Chcete mať telo snov, ktoré je zdravé a funkčné? Tak pohnite zadkom a poďte cvičiť spolu s nami podľa tohto videa! Ešte predtým si však prečítajte pravidlá športovania v lete, uvedené pod videom, ktoré sa oplatí dodržiavať. 

8 pravidiel športovania vonku počas leta, na ktoré sa oplatí myslieť

1. V úvode cvičenia si doprajte dôkladné rozohriatie a strečing, ktoré sú prevenciou zranenia a predstavujú skvelú prípravu na samotný tréning.

2. Oblečte si príjemné oblečenie, v ktorom sa nebudete zbytočne potiť. Ideálnou voľbou je športový odev z funkčného materiálu. Pokiaľ cvičíte na slnku, nezabudnite na šiltovku a slnečné okuliare.

3. Pokožku si ošetrite opaľovacím prostriedkom, ktorý je určený špeciálne na športovanie.

4. Jedným z najdôležitejších pravidiel bezpečného a príjemného športovania v lete je dodržiavanie pitného režimu. Je priam nevyhnutnosťou tekutiny dopĺňať pred, počas i po tréningu. Voľba nápoja závisí od náročnosti tréningu i stanoveného cieľa. Avšak dôležité je, aby obsahoval elektrolyty, o ktoré naše telo prichádza v dôsledku zvýšeného vylučovania potu. Výbornou voľbou je minerálna voda Mitická, v ktorej sú zastúpené elektrolyty, ako napríklad horčík, vápnik či draslík. Ak bude táto minerálka súčsťou vášho pitného režimu v lete, nemusíte sa obávať, že vaše telo bude trpieť deficitom dôležitých minerálov. 

5. Na cvičenie voľte tienisté miesto, alebo cvičte v ranných či podvečerných hodinách.

6. Počúvajte svoje telo a zbytočne neprepínajte svoje sily. Nie nadarmo sa hovorí, že pomaly ďalej zájdeš. 

7. Nezabudnite na vhodné jedlo pred i po tréningu. Jeho voľba závisí od nastaveného cieľa, typu tréningu i načasovania cvičenia.

8. Po tréningu sa poriadne vydýchajte a neopomínajte strečing. Na konci cvičenia je vhodný statický.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO tréning, ktorý vás zbaví nechceného tuku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2444
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.