Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

VIDEO TRÉNING: Cviky na posilnenie panvového dna

redakcia

Cviky na posilnenia panvového dna nezvyknú byť súčasťou tréningových plánov. Pritom práve táto časť tela sa spolupodieľa nielen na správnom držaní tela, ale aj iných jeho funkciách. Posilnite si panvové dno niekoľkými jednoduchými cvikmi.

VIDEO TRÉNING: Cviky na posilnenie panvového dna
Zdroj: Simona Hulmanová, TELO BEZ BOLESTI
23. FEB 2021

Oblasť panvového dna je dôležitá nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Jedným z dôvodov je správne držanie tela - oblasť panvy je miestom, kde na seba nadväzujú svaly hornej a dolnej časti tela. Plynulý a funkčný prechod zabezpečuje jeho správne fungovanie v stoji aj pohybe.

Okrem toho je táto oblasť dôležitá aj pre vylučovanie a sexuálnu aktivitu. Jej precvičenie si nevyžaduje žiadne činky ani zložité tréningové plány. Cviky na posilnenie panvového dna sú síce jednoduché na pohľad, ale zložité na sústredenie a prevedenie. Pohodlne sa preto usaďte a nechajte sa viesť profesionálnou pilates lektorkou Luciou Knapcovou, ktorá vám predvedie, ako na to.

Obmedzuje vás v živote fyzická bolesť? Chceli by ste mať TELO BEZ BOLESTI? Potom vám odporúčame komplexný video program na domáce cvičenie Supershape TELO BEZ BOLESTI. Nájdete v ňom 13 komplexných tréningov, zameraných na najčastejšie bolesti celého tela s profi slovenskou trénerkou. Začať cvičiť TELO BEZ BOLESTI môžete ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Tento video seriál na tému BOLESTI CELÉHO TELA vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Cviky na posilnenie panvového dna

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2515
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.