VIDEO TRÉNING: Ako cvičiť doma bez činiek

CVIČTE.SK

Chcete si zacviť doma, ale zdá sa vám to ako slabá výzva? Alebo neviete, čo si doma zacvičiť? Tak si pozrite tieto tipy na to, ako cvičiť doma bez činiek.

VIDEO TRÉNING: Ako cvičiť doma bez činiek
Zdroj: Tatiana Gernátová pre Supershape
26. MÁJ 2020

Ak chcete cvičiť doma bez činiek, nemusíte robiť len známe kliky, drepy či brušáky. Zabrať vám dajú aj komplexné cvičenia, kde žiadny sval na tele nezostane nepovšimnutý.

Veď poďte skúsiť tieto tipy na tréning. Inštrukcie, ako cvičiť doma bez činiek, vám v nasledujúcom videu vysvetlí profesionálna trénerka Lea Grančič.

A ako vždy - nezabudnite sa najskôr rozcvičiť a na záver uvoľniť telo, napríklad pomalým strečingom s hlbokým dýchaním.

Tento video tréning je ukážkou z video programu na domáce cvičenie SUPER BODY 3.

V tomto video programe nájdete účinné video tréningy na domáce cvičenie zamerané na brucho, zadok, chrbát, stehná, ruky a prsia.

Super Body 3_Obrazovka_1920x1080

Počas vašich tréningov nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu SUPER BODY 3 prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Ako cvičiť doma bez činiek

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Ivicaz
Ivicaz
 26.5.2020 15:27

Na margo cvičenia doma, mne sa stalo to, že mi už napríklad cviky s vlastnou váhou nestačili, tak som dlho rozmýšľala, či ísť do kúpy vlastných činiek, keď sa posilky čoskoro otvoria, ale bola som milo prekvapená cenami. Očividne sa predajcovia prispôsobili situácii, pretože keď som otvorila Intersport leták, tak som si vybrala úplne základnú výbavu jednoručiek, kettlebellov za super ceny a stále ich podľa všekého majú v ponuke: https://flyrion.com/sk/intersport-letak-sport-a-fitness/ Každopádne dobre som urobila, lebo s nimi doma cvičím už niekoľko týždňov, keďže to otváranie posiliek sa trošku predĺžilo :)

 

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2496
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.